Понад 21 тис. студентів України буде переведено на бюджетну форму навчанняМОН завершує перший етап переведення на навчання за держзамовленням дітей загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також дітей мешканців особливо небезпечних територій.

 У Міністерстві освіти і науки України повідомляють, що понад 21 тис. студентів буде переведено на бюджетну форму навчання.   "МОН завершує перший етап переведення на навчання на державне замовлення дітей загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також дітей мешканців особливо небезпечних територій, які віднесені до установ професійної перед вищою та вищою освітою до 2021 року включно" , – роз'яснив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Зазначається, що, станом на 21 грудня, за рахунок внутрішнього перерозподілу місць між установами професійної вищої та вищої освіти, підпорядкованих міносвіти, надано дозвіл для переведення на навчання за державним замовленням майже 21048 претендентів, з них 18887 на денну форму навчання та 2161 - заочну.
 
Шкарлет зазначив, що повністю задоволені потреби у переведенні на місця держзамовлення за всіма ступенями, крім бакалавра (залишок потреби за освітнім ступенем "бакалавр" - 902 місця), але це питання найближчим часом вирішуватиметься за рахунок додаткових місць державного замовлення.
 
Раніше в міністерстві повідомили, що РФ пошкодила та зруйнувала понад 2,8 тис. навчальних закладів в Україні.

Інф.: Корреспондент.net.
 

Коментарі