Вона виходитиме щодня у будні о 18:30 на радіо "Хіт FM"
Українська мова стає хітом!
20 серпня 2018 року у прес-центрі ІА "Укрінформ" Міністерство інформаційної політики України презентувало радіопрограму з вивчення української мови «Українська – це просто!».
Вона виходитиме щодня у будні о 18:30 на радіо «Хіт FM».
«Популяризувати українську мову треба ненав’язливо, не можна примусити до цього. Так само не можна заборонити говорити якоюсь іншою мовою. Це не діє. Треба прищеплювати любов до мови й через такі заходи, через українську музику та пісні, українські вірші. Треба заговорити з кожним українцем так, щоб він із нами заговорив українською», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України Марина Соботюк.

Програма виходитиме у зручному для сприйняття форматі – протягом 1 хвилини ведуча, професійний філолог Оксана Бас-Кононенко, навчатиме слухачів правильно і красиво спілкуватися рідною мовою, пояснюватиме значення різноманітних українських слів та виразів.

«Багато хто хоче заговорити українською мовою, але не наважується. Вважаю, що через ось такий прекрасний, ненав'язливий, простий формат ми зможемо допомогти», - говорить ведуча, яка є доцентом кафедри української мови та прикладної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Контент-директор «Хіт FM» Анна Лісовська підкреслила, що програма виходитиме у прайм-тайм, якраз, коли люди повертатимуться з роботи додому. «Вони будуть звертати увагу не на затори, а на хорошу програму про українську мову. У такому форматі вони можуть слухати у дорозі та запам’ятовувати", - додала вона.

Проект ініціювало Міністерство інформаційної політики України на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України».

https://lh3.googleusercontent.com/OCxdj5jadVA03X7iDzQ4iutcn1YnUfd04i_ZQjG-EDMbH9No89q84KLmdGOLz_Pw1wznz3I=s162


https://www.ukrinform.ua/

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити