Вернісаж виставки "Життєві перехрестя" відбувся 2 серпня в галереї "АВС-арт"
Виставка триватиме до 2 вересня 2022 року.
Адреса виставки: Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх. Вхід вільний.
Михайло Поживанов
у одному з інтерв’ю розповів, як став художником:
- Десь упродовж 2014-2015 років я потрапив на майстер-клас із малювання поза межами України, куди мене запросив мій товариш, професор Зальцбурзького університету. Я попередив, що не вмію малювати і як такого досвіду в мене немає, але погодився спробувати. На аркуші паперу акриловими фарбами тоді намалював примітивну картину. На наступному занятті мені дали вже конкретне завдання. За три заняття я намалював акриловими фарбами десь 9 картин – невеликих, стандартних. Показав свої роботи друзям, які сказали, що це досить непогані роботи, крім перших двох (посміхається).
Коли повернувся до Києва, випадково в мережі знайшов оголошення, в якому школа мистецтв запрошувала на заняття з малювання картин олією. Я вирішив спробувати себе в цій сфері, тим паче, що олійними фарбами ніколи не писав. І коли через 4 години я вийшов із повноцінною картиною, мене пройняла гордість. Цю роботу я подарував своїй дружині. Для себе усвідомив, що чим би я до цього не займався, як не намагався релаксувати, усе одно завжди думав про якісь проблеми, плани… Але малюючи впродовж чотирьох годин, я ні про що не думав, був повністю сконцентрований на процесі. Мені це дарувало наснагу та відпочинок.
Сьогодні в мене є вже близько 20 картин, написаних олійними фарбами. Але я це роблю не для комерції, а для себе…
На вернісажі презентувалася нова книга Михайла Поживанова «Книжка про місто», яку він написав ще перед початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну. На її обкладинці – одна з картин автора. На фоні цієї картини відбулась автограф-сесія Михайла Поживанова.

Про автора:  Михайло Поживанов – політик, колишній нардеп кількох скликань, колишній заступник голови КМДА, колишній мер Маріуполя,  науковець, громадський діяч, меценат, художник, письменник

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити