Реформа місцевого самоврядування в запропонованому вигляді - це злочин проти народу, - активісти Майдану (ВІДЕО)
"Влада починає говорити про децентралізацію. А децентралізація нам насправді не потрібна. У нас є Конституція і є Європейська Хартія про місцеве самоврядування, ратифікована у 1997 році. Відповідно до цих документів територіальні громади повинні бути створені по всій території України. Територіальні громади дають відкриті реєстри власності і власників. Рішення територіальних громад не може оскаржувати ніхто.
Ми вимагаємо від Президента і Верховної Ради зупинити розробку змін до Конституції та реформу місцевого самоврядування. Реформа місцевого самоврядування в запропонованому вигляді - це злочин проти народу.
Не потрібно передавати більше повноважень місцевим територіальним громадам. Усі повноваження вже прописані. Потрібно виконати Конституцію. Справжня децентралізація - розробка та прийняття державної програми сприяння створенню територіальних громад в Україні", - з такими словами звернувся зі сцени Майдану громадський активіст Назар Мухачов (виступ на третьому громадському Віче в Києві):
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити