"Ви нам дуже потрібні. Всі це знають"/"We need you too. Everybody knows that"
Ці слова і відео зустрічі киянина Сергія В. з Борисом Джонсоном облетіло весь світ. Хто ж він?
Редакції порталу "Воля народу" вдалося поспілкуватися з киянином, якому пощастило 9 квітня зустрітися з Прем'єр-міністром Великої Британії.
Сергій В. мешкає неподілік від Офісу президента. Він уже давно - киянин, рідним для якого є село Вільшанка на Житомирщині.

26 лютого 2022 року увійшов до одного з добровольчих батальйонів, де отримав зброю. Сергій є палким прихильником Збройних сил України, Бориса Джонсона і британського рок-гурту "Iron Maiden". Запланований концерт гурту в Києві скасували через московську агресію проти України (гроші за квитки повернули).
Зустріч з Борисом Джонсоном була абсолютно несподіваною і спонтанною, каже Сергій. Він просто часто прогулюється центральними кварталами.

Неочікувана зустріч і приємне спілкування з Борисом Джонсоном тривало близько трьох хвилин. Борис Джонсон двічі потиснув Сергієві руку - на початку та в кінці розмови. У ролі перекладача був... Президент України Володимир Зеленський.

Попри хвилювання, Сергієві вдалося сказати Джонсону ключові фрази, які процитували світові ЗМІ: BBC, CNN, Theguardian та інші. Особливо лаконічно щирими були слова Сергія Борису Джонсону: "Ви нам дуже потрібні. Всі це знають". Під цими словами підпишеться кожен українець. Ці зворушливі слова вдячності Джонсону і всій Великобританії прозвучали в потрібний час, у потрібному місці людиною, якій випала нагода і честь сказати їх від імені всіх українців.

Сергій є батьком двох дітей, але наразі, як він жартома каже - "абсолютно неодружений" і потребує допомоги господині в догляді за котом.

Інф. порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити