VI Всесвітній форум українців відбудеться у Києві 20-21 серпня 2016 року
VI Всесвітній Форум Українців як вище зібрання закордонного українства, проходитиме в переддень і в рамках 25-ї річниці проголошення Незалежності нашої Батьківщини.
                                        
                      Повідомлення
стосовно участі у VI Всесвітньому Форумі Українців членських організацій та гостей


10.08.2016 р.

Вперше за всю історію проведення Всесвітніх Форумів Українців Українська держава ухилилася від підтримки такого  зібрання світового українства і не бере жодної участі  в його організації та проведенні.

Саме тому ми вітаємо усіх наших співвітчизників за межами України, які  прибудуть на VІ Всесвітній Форум Українців і продемонструють свою єдність з усіма прогресивними силами в Україні, що, незважаючи на війну та інші труднощі, наполегливо будують в Україні громадянське суспільство і демократичну державу.

Як показує реєстрація, запроваджена на сайті УВКР, чим ближче до дати проведення VІ Всесвітнього Форуму Українців, тим більше організацій  вважають за потрібне спрямувати своїх представників делегатами Форуму. Ми вдячні всім організаціям, товариствам та благодійним фондам за таку  увагу, яка свідчить про виняткову престижність цього заходу.

Водночас вважаємо за доцільне нагадати, що делегатами Форуму, для яких і запроваджена реєстрація на сайті, можуть бути лише особи,  які представляють організації-члени УВКР.

Статутна норма свідчить: «Членами УВКР можуть бути громадські організації України та українського зарубіжжя, які визнають  мету, завдання,  і напрями діяльності УВКР, її Статут, сплачують членські внески, вносять  кошти на здійснення  окремих проектів і програм  УВКР і беруть активну участь  у виконанні  статутних завдань організації» (Статут УВКР, Розділ 3, ст. 3.3).

Саме тому організації, які були на попередніх форумах представлені своїми делегатами, але за останні п’ять років втратили зв’язки з УВКР, нині не є  її членами і не можуть мати своїх делегатів.

Повідомляємо також, що організації, які  бажають вступити до УВКР, можуть мати на Форумі своїх представників у статусі гостей, для яких ведеться окрема реєстрація  за рекомендаціями керівних органів  вказаних  організацій.

При цьому повідомляємо, що VІ Всесвітній Форум Українців відбудеться 20-21 серпня в м. Києві. Адреса: вул. Хрещатик, 2, Український Дім. Реєстрація прибулих делегатів з 9.00.до 10. 00.

Громадський оргкомітет із проведення VІ Всесвітнього Форуму Українців

Інф.: uvkr.org

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити