У разі ескалації ситуації та повномасштабного вторгнення РФ в Україні залунають сирени
Також транслюватимуть оголошення по радіо, якщо працюватиме мобільний зв’язок – надійде екстрене повідомлення.
Також проводитиметься евакуація – на цей випадок українцям слід заздалегідь зібрати "тривожну валізу".
Про це повідомив  заступник глави КМДА, екс-глава поліції Києва Андрій Крищенко в інтерв’ю "Главком".

«Бажано завжди мати набір речей – так звану «тривожну валізу», яку можна швидко взяти із собою. В першу чергу, це – документи, медикаменти на всіх членів сім’ї, зручний одяг по сезону, запас продуктів на добу-дві (консерви, сухпай армійський можна купити зараз в Інтернеті). Бажано отримати якісь навички першої медичної допомоги: не обов’язково курси проходити, зараз багато роликів на цю тему в Інтернеті»
Андрій Крищенко заступник глави КМДА, екс-глава поліції Києва


Крищенко додав, що людей сповістять про військову операцію та розкажуть, як діяти.

«Залунають сирени, буде оголошення по радіо. Якщо працюватиме мобільний зв’язок, то надійде повідомлення телефоном. Ще будуть пропрацьовуватися питання евакуації, але я їх зараз не можу висвітлювати. Зауважу, що будь-яка держава, опинившись в надзвичайній ситуації, одразу все зробити не зможе – навіть Штати, коли стикалися з природними катастрофами. Буде порушено багато звичних зв’язків, умов роботи. Ви ж не забувайте, що в міській владі теж працюють люди, в яких є сім’ї, і незрозуміло, хто як буде себе поводити. Але є алгоритми, плани і певні речі робляться, про що ми інформуємо. Ми доводимо до людей, що в разі чого кожен не буде сам за себе, коли «спасіння потопаючих – справа рук самих потопаючих». Влада буде вживати всіх заходів. Зараз йдуть навчання, тренування, відбуваються якісь коригування»
Андрій Крищенко заступник глави КМДА, екс-глава поліції Києва


На сьогодні у 200 кілометрах від кордону України розміщено 122 тисячі російських військових. Ще 143,5 тисячі російських військовослужбовців розташовані на відстані 400 км від кордону з Україною.

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що Росія готується до можливої атаки на схід та південь України у січні-лютому 2022 року. За даними розвідки, до українських кордонів стягнули 92 тисячі російських військових.

Американська розвідка виявила, що Кремль планує наступ на Україну на кількох фронтах. Вже на початку наступного року Росія може задіяти 175 тисяч військовослужбовців. На нових супутникових знімках і фотографіях розвідки зафіксоване скупчення бронетехніки, артилерії та російських військових під Курськом і Брянськом. Також пересування російських військ помічено біля кордону України з Білоруссю.

Накопиченням військ і загрозою вторгнення, президент РФ Владімір Путін хоче домогтися юридичних гарантій нерозширення НАТО на схід і виключити можливість входження України до складу Альянсу. Водночас, у НАТО заявили, що це не його справа.

У Держдепартаменті США зазначили, що пильно стежать за військовою активністю Росії біля кордонів з Україною. Держсекретар Ентоні Блінкен заявив, що США запровадять небачені досі санкції проти Росії у разі прямої агресії проти України.

Росія продовжує концентрувати свої війська біля кордонів України. На нових супутникових німках зафіксовано скупчення бронетехніки, артилерії і російських військових під Курськом і Брянськом. Кремль рішуче відмовився гарантувати для США і НАТО ненапад на Україну.

У Кабінеті міністрів заявили, що армія України готова до вторгнення військ РФ. Водночас, немає жодного іншого сценарію, крім політико-дипломатичного вирішення ситуації.

Інф.: ua.news

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити