Кобзона "вигнали у пітьму"
Мережу розсмішило архівне відео, на якому колишній український президент Леонід Кучма та народний артист України Іво Бобул відібрали у нині покійного російського співака Йосипа Кобзона мікрофон, аби заспівати пісню "Ой на горі та й женці жнуть".
Виконавець, якого в прямому значенні цього слова посунули зі сцени, просто стояв у кутку, посміхався і чекав, коли йому дозволять продовжити виступ.

Ролик оприлюднив на своїй сторінці у Facebook шеф-редактор UA: Перший Альберт Цукренко. "Кобзон вигнаний у пітьму", – так підписав журналіст цей архівний запис.

На відео можна побачити Кобзона, який ось-ось збирається заспівати російську композицію. Його перебиває Леонід Кучма словами "Нє-нє-нє, українською ж просять" і вихоплює у артиста мікрофон.

Далі президент починає а капела співати народну пісню "Ой на горі та й женці жнуть". До нього приєднується Іво Бобул, а також знаменитий баяніст Ян Табачник. Кобзон, який є фігурантом бази "Миротворець", продовжив стояти осторонь.

"Бачити вираз єб*а Кобзона – це окремий вид насолоди", "Чому я слухаю це вже 8 раз?", "Який кайф! І драматургія пророча", "Ось це попустили", – залишали коментатори під відео.

До речі, під роликом зібралося понад 1200 коментарів та близько 1500 лайків.

Як писав OBOZREVATEL, на весіллі в столиці Азербайджану Баку заспівали гімн Січових стрільців – українську повстанську пісню "Ой у лузі червона калина". Гімн боротьби нашої країни з Росією виконали молодята та їхні друзі.

Інф.: news.obozrevatel.com

Коментарі