Військослужбовець ЗCУ Владислав Шевчук: У тисячолітній війні з ордою Україна точно має перемогти
Військослужбовець Збройних сил України Владислав Шевчук заявив, що на наше покоління випали не тільки страждання через війну з Росією, а й історична місія та честь нарешті перемогти імперію зла – Російську Федерацію.
У тисячолітній війні з ордою Україна точно має перемогти.
Відео з таким посланням захисник України опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі TikTok. Він зазначив, що Росія поколіннями намагалася знищити Україну, й нагадав про Голодомор, Розстріляне Відродження, різанину в Батурині.

"Після усіх звірств, які російські потвори зробили в Бучі, Ірпені, українському Маріуполі, Харкові, Чернігові, Ізюмі та інших містах України, після вщент спалених міст, сотень убитих українських жінок та дітей, дуже згадується Батурин, Голодомор, Розстріляне Відродження, сотні тисяч тих, кого вивезли до ГУЛАГу та розстріляли в російських катівнях", – нагадав воїн.

Шевчук зазначив, що сьогодні Україна є могутньою державою, що здатна дати відсіч будь-якому ворогу:

"Але є одне але. Україна сьогодні – це країна об'єднана та сильна. Україна зараз – потужна держава, яка дасть відсіч будь-якому окупанту. І в цій одвічній боротьбі з ордою Україна обовязково переможе. Ми маємо памятати, що на наше покоління випали не тільки страждання, на нас виапала велика честь виконати одвічну мрію всіх українських поколінь – перемогти імперію зла, знищити Російську Федерацію. Це наша історична місія – помститися за сльози і кров мільйонів. Слава Україні!" – наголосив український захисник.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у мережі з'явився потужний, пронизливий і прекрасний ролик, присвячений Україні. В ньому повністю розбивається брехня Російської Федерації щодо війни в Україні.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити