У столиці Чехії Празі 17 листопада відсвяткували День боротьби за свободу і демократію
Під час заходу учасники групи "Капутін" провели акцію протесту проти диктаторських режимів президентів Росії та Білорусі Владіміра Путіна та Олександра Лукашенка.
Як повідомляє "Радіо Свобода", активісти поставили на площі "золотий" унітаз і посадили на нього голі ляльки, дуже схожі на лідерів зазначених країн. Також біля "інсталяції" красувався плакат із написом "Руки геть від України". З ляльками "Путіна" та "Лукашенка" охоче сфотографувалися численні відвідувачі святкування.

"Цією акцією ми хочемо вкотре звернути увагу та нагадати про сучасних диктаторів – Путіна та Лукашенка, які своїми діями в Україні та решті Європи залякують демократичний світ", – розповів організатор акції та засновник групи "Капутін" Отакар Ван Гемунд.

Він наголосив, що активісти мають на меті попередити чехів і решту світу про загрози, які несе гібридна війна цих двох режимів.

"Капутін" влаштовує у Чехії різні акції протесту проти російського впливу у Європі ще з 2014 року. Серед них була акція "Маріонетка Путіна", присвячена президентові Мілошу Земану, та інші численні мітинги біля російського посольства, наприклад, "Зелені чоловічки".

Нагадаємо, раніше у Німеччині закликали Європейський Союз запровадити жорсткіші санкції щодо Білорусі, а Олександра Лукашенка назвали "дуже поганим диктатором", який втратив будь-яку легітимність після кризи з мігрантами на польсько-білоруському кордоні.

"Також важливою є підтримка людей, які повертаються на батьківщину. Не можна грати в гру Лукашенка з контрабандистом, який приваблював людей до Білорусі помилковими обіцянками", – зазначив кандидат у канцлери ФРН Олаф Шольц.

Інф.: obozrevatel.com


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити