Українці щороку витрачають 32 мільярда гривень на ліки
Про це в інтерв’ю "Українському тижню" розповів президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк. Він відзначив, що недофінансування залишається найбільшою проблемою сфери охорони здоров’я, але головним його компонентом є відсутність нормального механізму відшкодування коштів на лікування громадян.
|
 Як варто діяти, щоб українофобія в країні остаточно зникла як явище? Для початку потрібно усвідомити, що "українець" – це тепер не лише етнічна, а й державна ідентичність. Мільйони людей вважають себе українцями, навіть не розмовляючи в побуті державною мовою й маючи зовсім різні історичні, ідеологічні та політичні симпатії. Чим більше серед українокультурних, україноцентричних людей буде успішних, заможних, сучасних людей – тим швидше все українське буде асоціюватися не з колгоспом чи ідеологічною зашореністю – а з майбутнім, йдеться у статті на "Українській правді".
 Історія проведення Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності (Міжнародний день боротьби за ліквідацію убогості) нерозривно пов'язана з датою 17 жовтня 1987. У цей день більше 100 тис. людей зібралися на площі Трокадеро в Парижі, де в 1948 році була підписана Загальна декларація прав людини, щоб віддати данину пам'яті жертв крайньої убогості, насильства і голоду. Присутні заявили, що убогість є порушенням прав людини і підтвердили необхідність спільними зусиллями добиватися дотримання цих прав.
 Серед українців кількість прихильників об'єднання з Митним союзом зменшилась до рекордно низької позначки за останні три роки, - передає 24tv.ua. Результати дослідження компанії "Рейтинг" показують, що зараз 53% українців підтримують приєднання України до Євросоюзу. Не хочуть ставати частиною об'єднаної Європи 35% опитаних, а 12% - ще не визначилися. Крім того, майже половина (47%) українців вважає, що підписати Угоду про зону вільної торгівлі з ЄС для України вигідніше, ніж вступ до Митного союзу (34%).
Столиця перетвориться на гігантський мурашник
Погані новини для киян - місто буде розвиватися у межах діючих кордонів, його населення зросте, а нові будівлі будуть будувати вище і ближче один до одного
Це передбачає новий Генплан Києва, який обіцяють ухвалити до кінця року. INSIDER поспілкувався з Володимиром Чекмарьовим - директором ДП "Інститут генерального плану Києва" ПАТ "Київпроект", повідомляє "Главком". Інститут розробляв усі Генплани Києва з 1947 року. Однак цього разу підготовка документа обійшлася без нього.
Відкритий доступ: що означає війна за особисті дані українців
Протягом останнього місяця сталося кілька гучних скандалів, пов’язаних із персональними даними українців. На думку експертів, ці події можуть свідчити про те, що держава постійно збирає дані про своїх громадян, щоб контролювати їх, - пише "Тиждень".
Через високий рівень корупції в країні та незахищеність баз інформації останні можуть не лише полегшити роботу правоохоронним органам із боротьби з інакомислячими, а й потрапити до рук зловмисників.
Центри зайнятості поліпшують статистику
На матеріальне забезпечення центрів зайнятості минулого року витратили понад 83 мільйони гривень, - інформує канал 24tv.ua. Але протягом 2009-2011 років, за свідченням Генеральної Прокуратури, Державний центр зайнятості перевитратив 110 мільйонів - закуповував за завищеними цінами техніку і поліграфічну продукцію. Центр залучав підприємства з ознаками фіктивності.
 У січні - вересні нинішнього року територіальні органи Держспоживінспекції України перевірили близько 9 тисяч магазинів і ресторанів. І, незважаючи на те що, за словами голови служби Сергія Орєхова, виробники стають більш відповідальними, з 2 тис. тонн продуктів було забраковано близько 40 відсотків, пише ubr.ua з посиланням на from-ua.com. Також фахівці перевірили близько 13 тисяч декалітрів питної води та безалкогольних напоїв, з яких забракували і зняли з реалізації майже третину.
Ірена Карпа: Митний союз – це вибір мазохістів із втратою пам’яті
Схваливши проект угоди про асоціацію з ЄС, український уряд одночасно декларує намір створення зони вільної торгівлі із Митним Союзом. Тим часом, з боку російських чиновників уже чути про санкції, які очікують нас у разі підписання угоди у Вільнюсі. Про те, як людина із активною громадянською позицією сприймає українську "багатовекторність", розповіла на Радіо Свобода для "Молоді Плюс" письменниця і музикант Ірена Карпа.
Киян заманюють у небезпечні секти під виглядом курсів особистісного зростання
Організатори обіцяють особистісний і кар'єрний ріст. А в результаті підпорядковують волю людей, роблять їх залежними від тренера і викачують з них великі суми грошей.
У Києві з'явилися нові секти. У їхній рекламі немає ні слова про релігію, та й за вивіскою "тренінги вдосконалення, самопізнання і особистісного зростання" не розпізнати підступ, - пишуть "Вести". Однак після відвідування таких тренінгів кияни перетворюються на маріонеток.
|
|