Український художник Володимир Прокопенко намалював страшну картину з президентом Росії Володимиром Путіним, який розв'язав повномасштабну війну проти України, через що загинула велика кількість дітей.
Зазначимо, що починаючи з першого дня вторгнення російських військ на українську територію, 158 дітей загинуло та ще 254 поранено.
Відповідну картину Володимир Прокопенко опублікував на особистій сторінці в Instagram. Художник уже не вперше малює лідера країни-агресора, символічно зображуючи його тираном.

На опублікованій картині Володимир Путін зображений в шапці-вушанці з буквою "Z" по центру. Перед ним показаний житловий будинок, що горить, а також дитина, яка дивиться, як Путін руйнує житло мирних людей.

Зазначимо, що раніше художник малював Володимира Путіна та Олександра Лукашенка, які об'єдналися у війні проти України та руйнують українські міста.

Також Прокопенко зображував президента РФ, який лежав на житлових будинках, із великим животом, на якому зображено радіоактивний знак.

Раніше OBOZREVATEL писав про те, що Володимир Прокопенко показав нічний кошмар ХХІ століття, зобразивши Путіна та Лукашенка "звільняючими" Україну.

Інф.: obozrevatel.com


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити