Валентин Кожевніков про путіна і його війну
Розділи з книги письменника Валентина Кожевнікова "Україна і Росія: сусіди, друзі, брати, вороги?"
Коли Батьківщині загрожує небезпека, обов’язок патріотів - умерти за свободу або домогтися перемоги.
    М. Робесп'єр (1758-1794 рр.)
 У своїй книзі ще у 2014 році я писав:
"Путін - невдаха. Цього не приховаєш за бравадою. Все, що він задумав, приносить біду. Катастрофи на космодромі, програш у суді 50 мільярдів доларів ЮКОСу, постійне падіння рівня виробництва і життя населення. Війни в Чечні, Грузії, Молдові, Україні показали всьому світу правдиву суть Москви. Окупація Московською імперією Криму ізолювала Росію від демократичних держав назавжди. Боротьба Путіна проти прав людей і його розправи над противниками кремлівського ординського авторитаризму (Гамсахурдією, Дудаєвим, Гетьманом, Ющенком, Литвиненком, Нємцовим, сотнями патріотичних українців на Майданах та тисячами російських демократів) засвідчили, що він стандартний КДБіст, а його настирливість в досягненні аморальних цілей є показником ординського виховання й незадовільної освіти".

Тепер, після початку повномасштабної (майже…) війни проти України ми ще ясніше бачимо, що Путін - справді невдаха. Бо всі знають, що щастить по-справжньому лише людям розумним і освіченим. А всі дії і слова Путіна свідчать, що він не набрався розуму, щоб здійснити хоч щось добре, якщо не для людства, то хоч для московців. Він і вони тепер – ізгої. Він назавжди, вони – надовго. Бо:
 
Путін багато років переконував московців, що українці є рідними братами. А тепер вимагає від своїх солдатів знищувати «рідних братів». Тож ті солдати, які вірили Путіну, переконані, що він сказився. Мабуть, тому він намагається використовувати у війні з Україною найнеосвічених громадян з глухих кутків РФ які не слухали його дурної пропаганди. Крім того, ті, хто повірив Путіну й думають, що вони «русскіє», пам’ятають, що предки руських стверджували: «Хто до нас прийде з мечем від меча й загине». Тому московська армія в принципі не здатна успішно воювати проти Русі-України. 
    
Путін впродовж 8 років загартовував наших добровольців, підготував десятки тисяч патріотичних вояків, а тепер хоче подолати їх своєю армією, яка роз’їдена корупцією, кодловством командного складу, крадіжництвом, дідівщиною. Нічого в нього не вийде! Навіть, якщо сам стане на чолі мародерів і ґвалтівників…

Своїми підступними нападами на Чечню, Грузію Крим і Донбас він так вплинув на міжнародну спільноту, так набрид усім демократичним народам, що вони після початку його повномасштабної й підступної війни проти України в 2022 році зрозуміли, яку небезпеку несе він для людської цивілізації,  об’єдналися й засудили його агресивність.

Привілеї Москві й Петербургу, які мають найкраще забезпечення всіма товарами й найвищі зарплати, так вплинули на соціальну, етнічну, економічну й культурну свідомість більшості народів, що армія Московської імперії втратила єдність і здатність результативно діяти. Бо навіть неосвічені солдати Бурятії, Туви, Якутії розуміють, що вони воюють не за добробут своїх народів, а за сите життя московців та їхніх олігархів.

Війна  проти України принесла горе не лише українцям і родичам московських солдатів. Війна несе голод у десятки держав світу.
Від війни виникла небезпека всім державам світу через погіршення кліматичних умов і екологічних наслідків війни.
Війна Путіна визвала таке обурення громадян у всіх державах світу, що навіть ті лідери держав, які дружили з московською елітою, змушені приєднатися до антипутінської коаліції і підтримувати українців, які чинять опір московській армії.
 
Єдине, що тепер може вселяти надію на кращу перспективу для всього людства - це те, що супротив українського війська та санкції більшості держав світу так вплинуть на економіку імперії зла й насильства, що народи РФ змусять керівників шукати вихід і погодитися на всебічне й повне роззброєння, яке принесе нарешті людству впевненість в майбутньому.

Валентин Кожевніков, письменник, кандидат географічних наук
  

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити