Ігор Ейдман розповів, як Захід "послав" Росію з ультиматумами
Путіна остаточно послали.
"Путіна послали усно, він не зрозумів, попросив зробити це письмово. Тепер письмово теж послали. Що він далі робитиме? Попросить послати себе на йух мовою глухонімих? Абеткою для сліпих?" - пише у своєму блозі Ігор Ейдман, передають "Патріоти України", і продовжує:

"Благатиме Байдена написати це величезними літерами на піску каліфорнійської пустелі так, щоб і з космосу було видно? Чи вимагатиме інтимної зустрічі, щоб строгий американський пан особисто послав його, піддавши перед цим жорстокому пороттю?

Проте наполегливі садомазохістські домагання Путіна сильно набридли американцям, і навряд чи вони продовжуватимуть цю еротичну гру.

Ясно одне, Путіна остаточно послали й, висловлюючись зрозумілою йому мовою, опустили. Він показав себе всьому світу невдалим рекетиром, якого ніхто більше не сприйматиме серйозно. Його давно вважають убивцею і негідником, тепер вважатимуть ще невдахою і боягузом. Образ великого та жахливого лиходія здувся. На його місці опинився жалюгідний старий, який засипає перехожих, що сміються над ним, безсилими погрозами.

Путін програв у будь-якому разі. Він сам себе загнав у цугцванг (це ситуація, коли будь-який хід гравця веде до погіршення його становища, - Ред.). У нього тепер є лише два можливі ходи: втертися чи воювати. Велика війна знищить путінський режим, призведе його до економічного, військового, а потім і політичного краху. На самогубця Путін не схожий. Отже, як би він зараз не пижився, йому не уникнути ролі світового "опущеного".

Інф.: patrioty.org.ua
Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити