4 грудня представники ГО "Луганці" та громадської ініціативи "Легіон" пікетували приміщення виробничого об'єднання "Луганськвугілля", де проводилися збори за участю Голови Гірпромнагляду України О. Хохотви. Вимоги - припинення злочинної розробки терикону шахти Талівська с.Атаманівка підрядником Промбуд-1, директор Морозов з м. Ровеньки. Після 4-х акцій "Луганців" в Атаманівці-Молодогвардійську, Луганську, Києві та наметового містечка в Луганську 19 вересня 2012 р. розробка терикону була заборонена. Але 31 жовтня - на третій день після виборів до Верховної Ради України - рішенням голови Краснодонського Гірпромнагляду Остапенка та його помічника Уманцева був наданий дозвіл на відновлення робіт. Знову хворіють люди (серед наслідків - інсульти), гинуть домашні тварини, псується вода.

Тому під час пікету 4 грудня "Луганці" намагалися передати лист-звернення Голові Гірпромнагляду України, але його вивели з міста зборів, як щура - через чорний хід. Яким чином взагалі доходить інформація до керманичів України, якщо їх від народу відгороджують, облаштовуючи "личный мирок"?

На наступному тижні "Луганці" проведуть пікет під адміністрацією Президента України з вимогою припинення геноциду Українського народу в Краснодонському районі. За добу зібрано більше 100 підписів.
Найближчим часом фото та відеоматеріали будуть передані у фіскальні органи.

4 грудня о 9 ранку про ситуацію в Атаманівці був репортаж на телеканалі "Інтер".


Прес-служба ГО "Луганці"

Читайте також по темі:
Громадськість Луганщини вимагає припинити безлад на териконах

 

Коментарі