Про VIP-розваги столичних зірок, політиків і бізнесменів повідомляє газета "Сегодня".
Столичні VIP-и вирішили відгородитися від народу на західний манер. Тепер вони, як у Лондоні чи Парижі, знайомляться, танцюють, грають, напиваються і їдять в закритих закладах, про які прості смертні навіть і не підозрюють... Самі багатії зізнаються, що й раді б відпочивати, як усі, але втомилися від настирливих папарацці і фанатів, які просять про автограф.


 Конспірація. Заклади для обраних виявити в Києві непросто. Без покажчиків, реклами і вивісок вони знаходяться в найнесподіваніших місцях. Одне з них, наприклад, в пентхаусі житлової висотки неподалік від Бессарабки. «Клуб зробили з квартири майже 500 кв. м на 16-му поверсі, звідки є вихід на оглядовий майданчик, таке відчуття, що знаходишся на даху. Потрапити в клуб можна тільки за запрошенням у вигляді СМС на мобілці. Його біля входу в будинок потрібно продемонструвати охоронцю, який викликає ліфт і підніме вас прямо туди », - розповідає нам телеведуча музичного каналу. Ще один закритий заклад - одноповерховий «особняк» посеред Жукового острова. Потрапити сюди можна тільки на машині, подолавши кілька постів охорони в компанії постійних відвідувачів.
«Клієнтів тут знають в обличчя або спеціально запрошують. Іншими словами, якщо у вас немає друга-депутата, ви сюди не потрапите», - каже нам один з клієнтів клубу шоумен Ігор Посипайко. Але вміла конспірація і привертає сюди політиків, зірок, бізнесменів. «Тут немає папараці, якщо вони не потрібні, немає камер або прослушки, так що навіть депутати можуть відпочивати як хочуть. Більше того, в таких закладах завжди посилена охорона», - каже нам ресторатор Маргарита Січкар.

МЕНЮ. Січкар говорить, що в закладах «для своїх» знайомляться, вирішуються питання бізнесу, налагоджують корисні контакти. «Я б сказала, що в таких закладах виникла потреба. Багаті люди хочуть організувати вечірку для своїх, але вдома це зробити не можуть, оскільки живуть вже в дуже шикарних особняках і просто бояться заздрісників », - сказала нам Січкар.

Інтер'єр всіх закритих закладів Києва чимось схожий. «Вони виконані в купецькому стилі. Скрізь є дерево, м'які затишні меблі, люстри зі стразами «Сваровські», але ніякого золота або дорогоцінних каменів», - каже Січкар. Ще одна особливість закритих закладів - ніде не потрібно платити за вхід. Навіщо, якщо клієнт за вечір залишить не менше $1,5 тис. «Можу посидіти на $1,5-2 тис. Не замовляю нічого особливого - вино чи віскі, і обов'язково щось з національної кухні. Тільки тут і можу поїсти нормальної їжі, бо дружина схиблена на всяких заморських вишуканостях», - сміється нардеп, постійний гість клубу на Жуковому острові. І правда, в меню VIP-клубів завжди є національні страви і суші. Алкогольна карта невелика: віскі, горілка, елітне шампанське типу «Дом Періньон», пляшкове пиво і обов'язково найкращі вина.

ЗАБАВИ. Розважаються VIP-гості в клубах із розмахом. «Запрошують різні поп-групи, ну і діджеїв всяких», - сказав нам депутат Київради. А ось зарубіжних зірок звуть частіше на приватні вечірки для обраних. «Я організував таких уже більше 100. Знімаємо красиві апартаменти, привозимо артистів, їжа-напої, кличемо лише своїх - і готово! »- Сказав нам шоумен Ігор Посипайко.

Розрядитися, каже Січкар, еліті допомагають і закриті казино або VIP-борделі, які теж працюють за принципом - тільки для своїх. «Бізнесменам же розрядка потрібна, от вони і ходять в такі заклади», - каже Січкар.

Анастасія Браткова, "Сегодня" 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити