Зіркове подружжя чітко висловило свою позицію, що не підтримують криваву політику Путіна
Від початку повномасштабної війни зірки російського шоубізнесу поділилися на два фронти: на тих, хто підтримує жахливу війну в Україні, та на тих, хто засуджує вбивства українців.
Зокрема, зіркове подружжя Максима Галкіна та Алли Пугачової ще у перші дні повномасштабного вторгнення Росії чітко показали свою позицію.

Антивоєнні висловлювання та виїзд з Росії

Так, гуморист ще 24 лютого опублікував у своєму Instagram антивоєнне повідомлення. Артист зазначив, що немає жодного виправдання тому, хто розв'язав цю війну. А от Пугачова донедавна нічого публічного про вторгнення Росії не говорила. Щоправда, знаменитість натякала, що поділяє позицію чоловіка.

"Від самого ранку на зв'язку з рідними та друзями з України! Не передати словами, що я відчуваю! Як це все можливо! Не може бути виправдань війні! Ні війні!" – написав Галкін 24 лютого.

Згодом після антивоєнних висловлювань Галкіна подружжя з дітьми швидко поїхало за кордон, а саме до Ізраїлю.

Вже з-за кордону Максим продовжував підтримувати Україну. Зокрема, гуморист на тривалий час припинив публікувати розважальний контент. Він пояснив це тим, що немає жодного морального права розважатися, поки в Україні окупанти вбивають невинних людей.

Окрім цього, Галкін вів інформаційну антипутінську війну: він розповідав жахливі історії окупації та сподівався достукатися до росіян. Артист відкрито засуджував дії Росії, яка вторглася у незалежну країну.

"В такій кількості страшних речей винна Росія і водночас говорить, що невинна. Звірства в Бучі - це не ми, малайзійський боїнг - це не ми, Маріуполь зрівняли з землею - це не ми, до Одеси летить ракета - це ми, але не зовсім ми. Все - не ми. А ми що там робимо? Глибокі співчуття всім рідним загиблих. Світла пам'ять", - сказав Галкін.

Благодійні концерти Галкіна на підтримку України

Після того, як подружжя виїхало за кордон, Галкін почав проводити концерти на підтримку України. Кошти артист переказував до благодійних фондів, які допомагають українським біженцям.

"Ми живемо з вами у непрості часи. Ми є свідками величезної людської трагедії, гуманітарної катастрофи світового масштабу. Коли мільйони українців втрачають свій дах, втрачають свої будинки, вимушені покидати свою батьківщину. Не мають засобів для існування", - говорив Галкін.

Окрім того, на своїх концертах гуморист відкрито висміює владу Росії, зокрема й Путіна, натомість комік підтримує Україну. Так, артист навіть виступав у костюмі у синьо-жовтих кольорах.

Хейт Пугачової та Галкіна через підтримку України та красномовні відповіді артистів

Аллу Пугачову та Максима Галкіна у Росії почали поливати брудом через те, що вони не підтримали криваву війну. Зокрема, російські пропагандисти наввипередки поширювали фейки про артистів.

Так, у Росії почали активно обговорювати нібито нетрадиційну сексуальну орієнтацію Галкіна, а от Пугачову взагалі послали з будівлі московського телецентру "Останкіно". Зокрема, співачці залишили лайливе звернення.

На це Пугачова красномовно відповіла: "Чим нижчий інтелект, тим голосніші образи. Живи спокійно, країно!"

Тим часом Галкін порадив російським пропагандистам писати про більш важливі для країни речі. Зокрема, шоумен зазначив, що ЗМІ краще б висвітлювали те, влада РФ забороняє, тобто правду про війну в Україні.

"Я розумію, що вам не дає влада писати те, про що варто було б писати. Оця ось організація вам забороняє. Ви як сліпі кобили, ходите і мітите під ногами одне й те ж г*вно. Зупиніться", - наголосив шоумен.

Повна заборона Галкіна в Росії та виключення артиста з "чорного списку" України

Така відрита антивоєнна позиція Галкіна, звісно ж, не сподобалася путінському режиму. На Максима Галкіна, який публічно засуджує війну в Україні, завели в Росії кримінальну справу через розповсюдження так званих фейків про російську армію.

Ба більше, шоумена визнали у РФ "іноагентом". Галкін, своєю чергою, висміяв такі дії російської влади. А от Алла Пугачова публічно стала на захист чоловіка. Вона вперше публічно заявила, що повністю підтримує антивоєнну позицію Галкіна, тому попросила і її включити до списку "іноземних агентів".

Тим часом в Україні гумориста виключили із "чорного списку" Мінкульту.

Причина повернення Пугачової до Москви

Нині співачка перебуває у Росії, а її чоловік – за кордоном. Пугачова красномовно пояснила пропагандистам, що приїхала додому, аби нарешті навести лад: "Лад наводити у моїй голові, у вашій голові".

Крім того, Пугачова заявила, що перше, що хотіла зробити після повернення до Москви – це "набити пику одній людині", але не сказала якій. Проте через деякий час на сторінці співачки з’явився допис, у якому вона висміяла Володимира Соловйова. До речі, цікаво те, що згодом пропагандист таки з'явився на публіці із синцем під оком.

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити