ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Терористи бояться проукраїнських ЗМІ

   Гаряча тема
В Артемівську та Костянтинівці відключили канали "1+1 медіа".
Вчора, 12 травня, стало відомо, що в Артемівську Донецької області відключили ефірне мовлення телеканалу "1+1". Це вже п'яте місто на Сході України, в якому терористи відключили канал "1+1".
Також в Костянтинівці на Донеччині відключили канал "ТЕТ", який належить до групи "1+1 медіа". Зараз на частоті каналу транслюється російський телеканал. 
 

PostHeaderIcon Російські військові провокують українських на агресію, - Нацгвардія

   Гаряча тема
Російські війська не були відведені від українського кордону і ведуть активну провокаційну діяльність.
Про це заявив командувач Нацгвардією України Степан Полторак, відповідаючи на запитання журналістів у Харкові.
"За чисельним своїм становищем і складом російські війська практично не змінюються", - зазначив він, передає "УП".
Полторак підкреслив, що російські війська ведуть активну передислокацію, активну провокаційну діяльність, перетинають українські повітряні кордони, або намагаються це робити.
 

PostHeaderIcon Історія повторюється. 1918: більшовицька окупація України, 2014: путінська, - Олег Чорногуз

   Громадянське суспільство
Про чорносотенних російських окупантів Купрін писав ще близько 100 років тому
Письменник Олег Чорногуз: У своєму безсмертному оповіданні “Гамбрінус” (1917) Олександр Купрін писав: ”Якісь розгнуздані люди в маньчжурських папахах (тоді ще балаклав, очевидно, не було - ОЧ) з георгіївськими стрічками в петлицях курток ходили по ресторанах
 

PostHeaderIcon Перший телерепортаж з окупованого Криму (ВІДЕО)

   Громадянське суспільство
Кримчаки поділилися враження від нової влади
Журналістка ТСН Юлія Дячук здійснила травневий вояж на південний берег, але повернулася звідти із зовсім незвичними враженнями.
Кореспондент з оператором під виглядом туристів відвідали анексований півострів і дуже здивувались тому, що розповіли люди.
Зокрема, багато з них вважають, що Путін і Росія... врятували Крим від громадянської війни, яка зараз триває в Україні.
Про це йдеться у випуску "ТСН.Тиждень" за 11 травня 2014 року:
 

PostHeaderIcon Турчинов не хоче залишатися правою рукою Тимошенко і вийшов з "Батьківщини", - ЗМІ

   Політика
Тимошенко втрачає рейтинг і партію. Турчинов залишив "Батьківщину"
Як повідомляють деякі українські ЗМІ, посилаючись на джерела, в.о. Президента Олександр Турчиов не захотів далі бути правою рукою Тимошенко і залишив партію. Він не підтримав її кандидатуру на пост Президента. Причиною такого рішення Турчинова стала перепалка, яка мала місце на днях між політиками, з приводу АТО в Донецькій області.
Юлія Володимирівна вимагала від в.о. Президента дати відмашку силовикам, на що Турчинов в жорсткій формі відповів, що її порад не потребує і разом з силовиками знає що, як і коли проводити.
 

PostHeaderIcon Усім, хто посягає на Конституцію України, необхідно дати по руках, - Голова УНР

   Політика
Руки геть від Конституції!
Голова "Української Національної Ради" Юрій Пальчуковський:
Чим довше в Україні при владі керівники колишньої опозиції, тим важче збагнути їх загадкову сутність, світоглядність і взагалі – філософію їх буття. Тим більше, що Майдан чітко сформулював вимоги до нинішньої влади і поставив їй завдання:
- Ліквідувати банду Януковича на всій території України. Це означає – звільнити всіх чиновників, які працювали на режим Януковича та грабували Україну.
 

PostHeaderIcon На Донбасі адекватні люди потрапили в заручники до безпринципної і войовничої маси "шарікових"

   Політика
"Похований" Донбас
Навіть якщо перекреслити факт цього фарсового "референдуму", вигнати сепаратистів, російських диверсантів, вирити глибокий рів між Україною і Росією, куди подіти сором?
Дуже важко писати про те, чого не існує.
Про невидимий у правовому сенсі фантом, який хтось назвав "референдумом", а по суті який є огидною авантюрою.
 

PostHeaderIcon Ахметов фінансує сепаратистів, - Губарєв

   Політика
Бізнесмен Ринат Ахметов фінансував сепаратистів у Донецьку, заявив лідер сепаратистів Павло Губарєв
Про це він заявив в інтерв'ю "Російській газеті". За його словами, після того, як Партія регіонів втратила довіру, відновити її  не було можливим.
"У цих умовах почали з'являтися лідери так званого народного ополчення у всіх містах. І партія влади, олігархи наші східні, вдалися до тих же зручних для них засобів підкупу. Про погрози, напевно, мова вже не йшла, скоріше підкуп і інтриги, так почали працювати з активістами народного ополчення", - сказав він.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1747
mod_vvisit_counterВчора4046
mod_vvisit_counterЦього тижня1748
mod_vvisit_counterМинулого тижня33283
mod_vvisit_counterЦього місяця24331
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27815811