ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon "Євробачення-2018": названо представника України (+ВІДЕО)

   Культура і духовність
На міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2018", який пройде у травні в столиці Португалії Лісабоні, Україну представлятиме MELOVIN (Костя Бочаров)
Про це свідчать результати голосування членів журі Національного відбору на "Євробачення", а також глядачів.
 

PostHeaderIcon 48 днів до Великодня. Відомий священик-блогер — про головні правила Великого посту

   Релігія
19 лютого у християн східного обряду розпочався найсуворіший у році піст
У православних та греко-католиків Великий піст завжди розпочинається в понеділок, за 48 днів або за сім тижнів до Великодня, пише газета "Експрес".  
Як довго триває Великий піст насправді і що потрібно знати християнину, аби гідно підготуватися до зустрічі з найвеличнішою подією церковного року? Пояснюють священослужителі. 
 

PostHeaderIcon У Києві до 100-річчя Державного Герба відкриють виставку

   Історія
25 лютого 2018 року відзначатимемо 100 років, відколи Тризуб став державним Гербом УНР
А 1 березня виповнюється 100-річчя ухвалення закону УНР про гривню.
Український інститут національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України запрошують на відкриття виставки "Символ твоєї свободи: 100 років Державного Герба України".
26 лютого о 12:00, вул. Володимирська 2 (1 поверх Національного музею історії України)
В експозиції будуть представлені унікальні експонати
 

PostHeaderIcon "Путін навряд чи досидить свій наступний президентський термін. Бунт у РФ неминучий", - чеченський опозиціонер (ВІДЕО)

   Політика
Чеченський політик у вигнанні вважає, що президент Росії не піде від влади добровільно, однак його усунення відбудеться відносно мирно.
Усунення від влади президента РФ Володимира Путіна не буде пов'язане з "великою кров'ю". Про це заявив чеченський політик у вигнанні Ахмед Закаєв в інтерв'ю Sotnik-TV, інформують "Патріоти України".
 

PostHeaderIcon В Україні не вистачає понад 42 тисяч лікарів і 100 тисяч медсестер

   Охорона здоров'я
До всіх тих дефіцитів, які руйнують доступність і якість медичної допомоги, додався ще один — кадровий
Тримайте лікаря!
Ми вже давно звикли до оголошень на кшталт "На прийом до лікаря потрібно принести набір для медогляду, серветки, одноразові рукавички".
До списку можуть включатися зошити, що їх перетворюють на медичні картки, шприци, крапельниці, фізрозчин тощо.
 

PostHeaderIcon Путін буде відступати, - російський журналіст

   Політика
Путіну плювати на економічні і на людські втрати, але відступати йому доведеться
Уся державна політика Росії – це піар. Як у Сирії, так і на Донбасі.
Росія буде намагатися звести до мінімуму свою участь у сирійській війні. Але наскільки їй це вдасться – питання складне. Адже у Путіна ніколи не було розумних цілей в Сирії: ані економічної, ані з точки зору безпеки. Якщо вони були, він би їх або досяг і пішов з Сирії, або ж відмовився від бажаного.
 

PostHeaderIcon Росія веде проти України вже 24-ту війну, - Ющенко

   Політика
Окупація Криму і збройна агресія на Донбасі є вже 24-ю війною Росії проти України
Про це заявив екс-президент України Віктор Ющенко на Балтійсько-Чорноморському форумі, повідомляє "Українська правда".
"Останні 4 роки ми страждаємо. Хоча, це - 24-війна, яку ми ведемо з Росією", - сказав він.
 

PostHeaderIcon Правовий неологізм чи правовий нігілізм? Що хоче "застовпити" в Конституції Ірина Луценко

   Політика
"Ми думаємо над тим, щоб забезпечити і застовпити євроатлантичний курс і європейський в одному з розділів Конституції", - Ірина Луценко
Представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко (фракція "Блок Петра Порошенко") заявила, що в Україні думають над тим, щоб в Конституції закріпити Євроатлантичні прагнення держави.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні771
mod_vvisit_counterВчора3831
mod_vvisit_counterЦього тижня12304
mod_vvisit_counterМинулого тижня28138
mod_vvisit_counterЦього місяця63026
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27854506