ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Україна попрощалася з Героєм України Левком Лук'яненком (ВІДЕО)

   Громадянське суспільство
Левка Лук'яненка поховали в Києві на Байковому цвинтарі
Сьогодні, 10 липня, на Байковому цвинтарі поховали українського дисидента, одного з авторів Акта проголошення незалежності України.
Віддати йому останню шану у клубі Кабміну та у Володимирському соборі прийшли тисячі людей.
Усі вони любили Левка Григоровича.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 10 липня 2018 року:
 

PostHeaderIcon Нова ядерна ера. Що накоїв Путін? - Пітер Дікінсон

   Політика
Київ отримав гарантії безпеки, та вони виявилися нікчемними
Дональд Трамп сподівався, що досягнувши угоди з денуклеаризації Північної Кореї, він забезпечить собі місце в історії. Наразі виглядає так, що до цієї мрії ще дуже далеко. Чому?
Президент США Дональд Трамп задовольнив своє бажання улаштувати надзвичайно популярну в ЗМІ зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Хоча чим далі, тим більше виглядає так, що вона була провальною. 
 

PostHeaderIcon Як Гриценко готується до виборів президента

   Політика
Останній бій полковника
"Коли Степанович потрапить до другого туру, можна буде спокійно відкорковувати шампанське, бо це – гарантована перемога на виборах. Правда, як у той другий тур попасти, ніхто не знає", – ділиться з УП проблемами лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка один із його соратників.
Питання "Як потрапити до другого туру?" бентежить колишнього міністра оборони більше восьми років. Він уже двічі балотувався в президенти і двічі програвав.
 

PostHeaderIcon "Батьківщина" під проводом Тимошенко шаленими темпами пише "нову конституцію"

   Політика
Вона працює: У Тимошенко розповіли про титанічну роботу над новою конституцією під проводом лідерки "Батьківщини"
У той же час більшість експертів наголошують, що проблема держави не в основному законі, а в недотриманні можновладцями чинних законів.
«Професійне обговорення нової Конституції України за ініціативою лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко вже почалося», - цитує партійний сайт народного депутата Олексія Рябчина.
 

PostHeaderIcon У Росії закликають знищити Україну

   Громадянське суспільство
Насправді, в закликах стерти Україну з лиця землі немає нічого нового. Російські пропагандисти вже давно не приховують, що Україна в їхньому уявленні не має права на існування, і закликають «виправити цю історичну помилку».
Ще відвертіша стаття на цю тему з’явилася на популярному сайті "ура-патріотів" «Полит. Навигатор». «Хватит обмана. Украина сама не развалится» — проголосив автор у заголовку, відразу ж позначивши заповітні сподівання своїх читачів.
Основна думка опусу є гранично простою: Україна — це абсолютне зло, а тому її слід у прямому сенсі слова стерти з лиця землі, а її населення повністю вирізати.
 

PostHeaderIcon Війну Росії проти України слід називати війною, – віце-президент ПА ОБСЄ

   Політика
Якщо на сході України здійснюється агресія з боку Росії, то її треба так і називати, переконана віце-президент Парламентської асамблеї ОБСЄ, депутат від Швеції Маргарета Седерфельт
Про це вона сказала кореспонденту Укрінформу після засідання Комітету з політичних питань і безпеки в рамках 27-ї сесії ПА ОБСЄ у неділю в Берліні, на якому обговорювався текст Резолюції про виконання зобов'язань у рамках ОБСЄ.
 

PostHeaderIcon ЧС-2018: ФІФА має нагадати футболістам правила футболу, - журналіст

   Спорт
Футбол перетворюється на щось середнє між регбі і футболом
Микола Нагорний: Роздуми про ЧС-2018.
Чемпіонат світу з футболу, який проводиться один раз у чотири роки, нагадує Олімпійські ігри. До нього прикута увага шанувальників футболу усього світу, а також ЗМІ, які з екранів телебачення та на шпальтах своїх видань широко висвітлюють цей футбольний форум.
 

PostHeaderIcon Кремль викопує для участі у своїх телешоу пропагандистів з України, які відмовились від свого роду, - письменник

   Громадянське суспільство
Олег Чорногуз: Москва може гордитися, що викопала у Шахтарську таку особину з такими древнім корінням, як, наприклад, Дмитро Куликов
МАВПА В ЕФІРІ (фейлетон)
Під час пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", кремлівський пропагандист Дмитро Куликов сказав, що спочатку на планеті з’явилися українці, а від них уже пішли мавпи.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2825
mod_vvisit_counterВчора3831
mod_vvisit_counterЦього тижня14358
mod_vvisit_counterМинулого тижня28138
mod_vvisit_counterЦього місяця65080
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27856560