Президент США Дональд Трамп заявив, що має намір «суттєво підвищити» тарифи для Індії, яка продовжує купувати нафту у Росії та живить її військову машину, що масово вбиває українців.
Про це американський лідер написав у понеділок у власній соцмережі Truth Social, передає Укрінформ.
«Індія не лише купує величезну кількість російської нафти, але й продає значну частину придбаної нафти на відкритому ринку з великим прибутком. Їм байдуже, скільки людей в Україні гине від рук російської військової машини», - зауважив глава Білого дому.