ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Коли в Україні затримують велику кількість військових РФ, потрібно скликати всіх послів!

   Політика
Ми продовжуємо програвати в інформаційній війні замість того, щоб піднімати шум на весь світ, - Микола Голомша
Колеги, мені здається, що потрібно більш системно організовуватись у боротьбі з агресією РФ, у штаб АТО щоденно стікається актуальна інформація, з якою потрібно фахово працювати. Ми не маємо права оминати увагою кожен обстріл мирної території на Сході України, мусимо піднімати шум на весь світ,
 

PostHeaderIcon Терористи на Донбасі по-звірячому вбивають і катують людей, - МВС (нове ВІДЕО)

   Політика
Видання Еспресо.TV оприлюднило записи переговорів терористів із так званим "керівником військової поліції "ДНР" Віктором Аносовим (позивний – Ніс), які в черговий раз підтвердили злочинну діяльність бойовиків на Донбасі. Судячи із записів, в селі Ульянівка терористи, серед яких - закінчені відморозки, жорстоко катують і розстрілюють мирних  мешканців, повідомляє сайт patrioty.org.ua.
 

PostHeaderIcon Норвегія призупинила контакти з Росією через її агресію проти України

   Політика
Норвегія заморозила всі політичні контакти з Росією, - прем'єр країни
Норвегія заморозила всі політичні контакти з Кремлем через незаконну анексії Криму та активності Росії у східних регіонах України.
 

PostHeaderIcon Київ злегка трусило хвилею від землетрусу в Одесі

   Гаряча тема
До України та її столиці докотилася сейсмічна хвиля від землетрусу, який стався в Румунії
У суботу, 22 листопада, між 21:15, 21:20 в Одесі стався землетрус - мешканці міста відчули підземні поштовхи.
У квартирах мешканців Одеси гойдалися люстри, дзвенів посуд, багато хто почували, як гойдаються перекриття, але інформації про які-небудь руйнування немає.
 

PostHeaderIcon Росія - держава-терорист, - ці слова Президента Литви стали "холодним душем" для путінців (ВІДЕО)

   Політика
Президент Литви Даля Грибаускайте обрушилася з новими звинуваченнями на Росію - державу-боягуза
На цей раз, як повідомляє портал "Delfi", вона звинуватила Росію в боягузтві, оскільки вона веде війну в Україні, але заперечує це. За її словами, "таку війну обирають ті, хто боїться на полі бою підняти свій прапор, ті, кому соромно зняти маски", повідомляє Glavnoe.ua.
Раніше президент Литви назвала Росію терористичною державою. У свою чергу МЗС Росії назвав заяви литовського президента "найбільш екстремістськими".
 

PostHeaderIcon Влада вперто хоче змінити Конституцію замість того, щоб її виконувати, - правозахисниця

   Громадянське суспільство
Римма Білоцерківська: Президент і депутати повинні вивчити Конституцію України і здати екзамен на Майдані в Києві
Римма Білоцерківська, відома правозахисниця, яка послідовно відстоює ідею конституційного утвердження справжнього народовладдя через систему територіальних громад, на своїй сторінці у Facebook нагадує:
У Конституції України 1996 року:
 

PostHeaderIcon Тисячі українців прийшли вшанувати пам’ять жертв голодомору (ВІДЕО)

   Громадянське суспільство
Геноциду Українців - 81!
Біля Національного музею "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні" тисячі Українців запалили свічки в пам’ять про жертв Голодоморів.
Цього року виповнюється 81 роковини організованого комуністичною владою колишнього СРСР геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років.
 

PostHeaderIcon "Обійми" президента РФ з коалою надихнули митців на веселу пісню (ВІДЕО)

   Громадянське суспільство
Присвячення Коалі
Після візиту президента Російської Федерації Владіміра Путіна на саміт G20 в Австралію Інтернет заполонили фотожаби на його обійми з медвежам коалою. Тепер у мережі YouTube з'явилось відео з іронічною піснею "Присвячення Коалі" (автор - Капітан Кенгуру).
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні664
mod_vvisit_counterВчора4786
mod_vvisit_counterЦього тижня17774
mod_vvisit_counterМинулого тижня34646
mod_vvisit_counterЦього місяця36312
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27827792