ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon До 1 вересня. Що важливо знати про нову українську школу

   Наука і освіта
Саме НУШ — це головна реформа, запланована на десятиріччя вперед
1 вересня 2019-го в Україні розпочинається не лише новий навчальний рік, але й черговий етап впровадження масштабної реформи середньої освіти.
Школярам та їхнім батькам ця реформаторська ініціатива вже добре відома як нова українська школа (НУШ).
НВ нагадує, що ж таке НУШ і що вже змінилося в школах завдяки реформі.
 

PostHeaderIcon У Зеленського відмовилися від планів переїзду з Банкової

   Політика
"Ми не можемо знайти на сьогодні варіант переїзду"
Офіс президент України залишиться на Банковій вулиці в нинішній будівлі.
Про це в інтерв'ю "1+1" сказав глава ОПУ Андрій Богдан.
"Ми не можемо знайти на сьогодні варіант переїзду. Була абсолютно логічна конструкція переїзду до Українського дому з розміщенням тут музею. Але справді, час проведення там ремонтних робіт плюс усі системи секретності, зв'язку, безпеки - настільки все складно,
 

PostHeaderIcon Обмін полоненими чи велика угода з Путіним: Як Зеленському не дати себе ошукати

   Політика
29 серпня у Верховній Раді було зареєстровано більше десятка законопроектів, назви яких змушують замислитися над можливою ціною обміну
Паралельно з розмовами про великий обмін з Росією, в рамках якого додому повернуться всі в’язні Кремля, у ВР зареєстрували низку законопроектів, прийняття яких може означати початок великої угоди з Путіним.
Учора всі ЗМІ повідомили, що ось-ось має відбутися обмін – до України повернуться захоплені Росією моряки, а також велика група політв’язнів,
 

PostHeaderIcon Зміни до Конституції: Зеленський вніс у Раду нашумілий законопроект

   Політика
Президент України Володимир Зеленський запропонував зменшити кількість народних депутатів із 450 до 300 осіб
Про це йдеться в законопроекті №1017 "Про внесення змін до статті 76 і 77 Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України і закріплення пропорційної виборчої системи)".
 

PostHeaderIcon Країна мрії Зеленського перетворюється на королівство кривих дзеркал, - журналіст

   Політика
Олексій Братущак: Королівство кривих дзеркал Зеленського
Країна мрії Зеленського перетворюється на королівство кривих дзеркал.
Де офіс-менеджер – один з найвпливовіших людей країни.
Де без 5 хвилин спікер говорить, що парламенті буде мінімум політики.
Де Дубінський та Бужанський називають свою групу "Справедливість".
 

PostHeaderIcon Кому вигідно розповсюджувати фейки про обмін полоненими і чи відбудеться він насправді (ВІДЕО)

   Політика
В Офісі президента офіційно спростували чутки про повернення бранців Кремля до України
На Банковій обіцяють обов’язково повідомити, коли взаємне звільнення завершиться.
Інформацію, що українців звільняють, першими почали публікувати російські медіа, а ближче до ранку навіть з'явилися заголовки начебто "полонені вже у Києві".
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 30 серпня 2019 року:
 

PostHeaderIcon Встигнути все: народні обранці вразили продуктивністю у перший робочий день (ВІДЕО)

   Політика
Працювали до ночі
Встигнути все за один день - так вирішила парламентська більшість "Слуги народу".
Монокоаліція просиділа в Раді аж до ночі, і президент був в парламенті був майже увесь час. Та хоч і ухвалювали рішення повільно, голосування було прогнозованим, - усі рішення підтримували з першого разу більшістю голосів.
 

PostHeaderIcon Відповідальність за призначення Шуфрича несе "Слуга народу", яка має свою монобільшість у парламенті, - письменник

   Політика
Андрій Любка: Одного слова Зеленського вистачило б, щоб кандидатуру Шуфрича зняли з розгляду
Але він і пальцем не поворухнув.
Інформація про те, що одіозного депутата Нестора Шуфрича планують призначити головою парламентського комітету зі свободи слова, збурила багатьох людей, особливо журналістів. Як же так – кричали вони – це ж представник проросійської партії, ставленик Януковича, слуга всіх режимів!
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні368
mod_vvisit_counterВчора4025
mod_vvisit_counterЦього тижня11690
mod_vvisit_counterМинулого тижня28564
mod_vvisit_counterЦього місяця58792
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27850272