ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Гео Лерос навів факти, що "смотрящі" минулої влади спонсорують різні політичні проекти

   Політика
Правоохоронні органи зі "смотрящими" домовились, їх уже ніхто не згадує, - народний депутат Гео Лерос
Я хочу нагадати, що від початку вам повідомляв, що Венедіктова особисто чинить тиск по всіх важливих для офісу справах.
Маючи суто політичний мотив, вона ладна "саджати" без доказів.
Саме за це її зробили генпрокурором, бо обіцяла безумовно "закривати" всіх опонентів.
Звідки такі комплекси, мені важко сказати, але очевидно, що "рєшал" з Банкової, прислужників олігархів, врятує тільки перетворення України на клон путінської росії.
Страшна новина для Єрмака і Ко, що в Україні цей сценарій не вдасться, особливо таким невдахам як він, у нас "обнулити" вийде тільки рейтинг.
 

PostHeaderIcon Нардеп Деркач опублікував розмову нібито Путіна і Порошенка: "Жму руку, обнімаю" (АУДІО)

   Політика
У Порошенка цю розмову назвали фейком і помстою Кремля
Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив запис розмови людей із голосами схожими на голоси п’ятого президента України Петра Порошенка і президента Російської Федерації Володимира Путіна.
Джерело: Facebook-сторінка Деркача
Деталі: За словами Деркача, розмова відбулася 30 квітня 2015 року. Через два місяці після трагедії в Дебальцеве.
 

PostHeaderIcon Авторитарні уряди світу прагнуть поставити Інтернет під свій контроль

   Наука і освіта
Чому пора рятувати Інтернет, - експерт
Сьогодні, під час хаосу, викликаного пандемією COVID-19, авторитарні уряди намагаються вирвати у інженерів контроль над найважливішими ресурсами Інтернету.
Пандемія коронавірусу швидко перетворила Інтернет на найважливішу інфраструктуру на планеті Земля. Дозволяючи людям і бізнесу залишатися на зв’язку під час карантину, Інтернет допоміг запобігти повному колапсу світової економіки. Більш того, в умовах, коли страх і соціальне дистанціювання продовжують розділяти багатьох з нас, він перетворився на сполучну тканину людських відносин і економічної діяльності у всьому світі.
 

PostHeaderIcon За минулу добу в Україні COVID-19 підтвердили у 810 осіб

   Охорона здоров'я
Це майже стільки ж, скільки і за позаминулу добу - 807
Коронавірус в Україні: за добу знову одужали менше людей, ніж захворіли.
За добу 8 липня в Україні COVID-19 підтвердили у 810 осіб,  21 хворий помер, 665 людей одужали від коронавірусної хвороби.
Джерело: дані РНБО.
 

PostHeaderIcon Зеленський, а не Порошенко, буде першим президентом України, який піде до в'язниці, - Омелян (ВІДЕО)

   Політика
Володимир Зеленський буде першим президентом України, який піде до в'язниці, - ексміністр інфраструктури Володимир Омелян
На жаль, це буде не Кучма і навіть не Янукович, і не Порошенко. А саме Зеленський.
Бо він уже скоїв так багато порушень і так покриває корупцію свого оточення, що вихід у нього буде не Ростов, а в'язниця і довгий термін перебування в ній.
Таку думку ексміністр інфраструктури Володимир Омелян висловив у програмі "Вердикт" із Сергієм Руденком на телеканалі "Еспресо".
 

PostHeaderIcon У наших серцях має бути рідна українська мова, а "язик" колишнього колонізатора існує на язиці вчорашніх рабів, - письменник Олег Чорногуз до Зеленського

   Громадянське суспільство
Олег Чорногуз: Там, де панує московський язик, там панує кривавий "русскій мір"
Всесвітньовідомий письменник звернувся з листом №5 до президента України.
Володимире Олександровичу, все-таки хочу, щоб Ви прочитали і цей мій лист до кінця і щось зрозуміли у державотворенні. Перш за все мали б, нарешті, усвідомити, що основа кожної держави - це її мова. Нема мови - нема нації, нема нації – нема держави. Це істина. Прочитайте, послухайте, якщо будете й надалі дивитися в очі чи в рота президента Московії путіна. Що він каже про російську мову. І він скаже: там, де московський язик, там його територія. Ці слова, певний, і школяреві зрозумілі.
 

PostHeaderIcon Президент у розфокусі: ЗМІ згідно з темниками Єрмака роблять Зеленського "героєм другого плану", - нардеп Гео Лерос (ФОТО)

   Політика
Гео Лерос: Андрій Єрмак на офіційних світлинах з президентом виставляє себе на фасад
Залишилося обрізати на фото Зеленського, щоб він не заважав сяйву Єрмака, іронізує Гео Лерос.
При цьому нардеп нагадує, що Андрій Єрмак домовився практично з усіма ЗМІ, що можна "мочити" навіть Зеленського, але при цьому, щоб Єрмака не чіпали.
Як писав у темниках ще 30 травня політтехнолог-радник Єрмака: президент - голова, а глава офісу президента - його тулуб.
 

PostHeaderIcon Новий "скачок" захворюваності коронавірусом в Україні - 807 випадків за добу

   Охорона здоров'я
Загальна кількість заражень COVID-19 в Україні перевищила 50 тисяч, доба показала новий "скачок"
7 липня в Україні знову зросла кількість нових випадків коронавірусної хвороби – COVIID-19 підтвердився у 807 осіб.
Померли від ускладнень 23 людини, але одужали рекордні 926 осіб за добу.
Джерело: дані РНБО.
Деталі: Кількість зареєстрованих за весь час пандемії випадків сягнула 50 414, з них 1 306 стали летальними, але 23 119 осіб уже одужали.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2834
mod_vvisit_counterВчора6657
mod_vvisit_counterЦього тижня27916
mod_vvisit_counterМинулого тижня31709
mod_vvisit_counterЦього місяця50503
mod_vvisit_counterМинулого місяця188515
mod_vvisit_counterЗа весь час27370977