ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon В Авдіївській промзоні йдуть важкі бої, за добу загинув один український військовослужбовець

   Політика
Ситуація на Донбасі загострилася
За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції загинув один український військовослужбовець.
Про це розповів речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.
Він також розповів, що поранення отримали четверо українських солдатів і один прикордонник.
 

PostHeaderIcon Кабмін зняв обмеження на розмір зарплат чиновників

   Економіка і бізнес
Зарплати чиновникам не обмежуватимуться, - міністр фінансів
За словами міністра фінансів, відсутність фінансових обмежень у виплатах дозволить мотивувати співробітників.
Кабінет міністрів України прийняв постанову про зняття обмеження розміру зарплат чиновників і пом'якшив обмеження на утримання державних установ.
Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає кореспондент РБК-Україна.
 

PostHeaderIcon Надія Савченко: З такою політикою нам прийдеться надавати "особливий статус" Україні (ВІДЕО)

   Політика
Савченко прокоментувала проблему із "особливим" статусом ОРДЛО
Про свої думкм і враження після зустрічі з Президентом вона розповіла 08.05.2016 в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі "112 Україна".
Розмова йшла про особливий статус Донбасу, про вибори в окремих районах, про контроль над кордоном та інше.

 

PostHeaderIcon Семен Глузман: Я часто ризикую, критикуючи владу, але мій голос чують (ВІДЕО)

   Охорона здоров'я
"Мій голос чують. Про це мені говорять і високі чиновники, і українські інтелектуали", - Семен Глузман
Психіатр, колишній політв'язень, дисидент. Президент Асоціації психіатрів України. Директор Українсько-американського бюро захисту прав людини і Міжнародного медичного реабілітаційного центру для жертв війни і тоталітарних режимів.
 

PostHeaderIcon Москаль оприлюднив нову інформацію про незаконні багатомільйонні оборудки Ющенка

   Політика
Екс-президент Віктор Ющенко видав сирійському бізнесмену багатомільйонні кредити, які не повернули
Про це заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
"На початку 1990-х років Віктор Ющенко як один із керівників Комерційного агропромислового банку "Україна", видав Юссефу Харесу (громадянин України з 1997 року, сирієць за походженням. - ред.) кредит на суму 1,5 млн дол. США, який не повернули", - заявив Москаль.
 

PostHeaderIcon Київрада підтримує створення в місті проспектів Бандери і Шухевича

   Громадянське суспільство
У КМДА розглянули можливість перейменування Московського проспекту і проспекту Ватутіна в честь членів ОУН
У КМДА меру Києва Віталію Кличку запропонували перейменувати деякі столичні вулиці. Про це повідомляє прес-служба Київради.
Комісія з питань найменувань Київської міськдержадміністрації підтримала пропозиції щодо перейменування чотирьох вулиць, двох проспектів та провулку: вул. Баумана на вул. Януша Корчака, вул. Ванди Василевської на вул. Змієнко, вул. Кутузова на вул. Генерала Алмазова, вул. Суворова на вул. Михайла Омеляновича-Павленка, провулок Кутузова на провулок Євгена Гуцала, проспект Ватутіна на проспект Романа Шухевича, проспект Московський на проспект Степана Бандери.
 

PostHeaderIcon Хабарник, спійманий при отриманні $100 тисяч, безслідно зник (ВІДЕО)

   Політика
Затриманий при отриманні $100 тисяч власник підземних скарбів, миколаївський хабарник зник у невідомому напрямку
Минулої ночі заступнику голови миколаївської облдержадміністрації Миколі Романчуку не змогли обрати запобіжний захід. Просто із залу суду його забрали до лікарні через те, що корупціонеру начебто стало зле. І вже сьогодні надвечір посадовець успішно покинув територію шпиталю.
 

PostHeaderIcon Прес-конференція Надії Савченко за підсумками поїздки в зону АТО, - онлайн-трансляція

   Політика
Надія Савченко сьогодні розповідає про результати поїздки в зону АТО
Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".
Прес-конференція розпочалася о 14:00. Онлайн-трансляцію веде телеканал "112 Україна".
Нагадаємо, що Савченко провела у зоні бойових дій декілька днів. Зокрема, вона зустрілася з Дмитром Ярошем.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3253
mod_vvisit_counterВчора3178
mod_vvisit_counterЦього тижня27771
mod_vvisit_counterМинулого тижня33283
mod_vvisit_counterЦього місяця50355
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27841835