
Управління зв’язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України (МВС) підготувало відеоролик соціальної реклами про "Беркут", покликаний створити йому позитивний імідж.
Лейтмотивом
ВІДЕО в УЗГ МВС назвали бажання показати роботу "беркутівців" зсередини, "очима самих спецпризначенців".
У МВС наголосили, що в "Беркуті" працюють лише за покликанням і роблять свою справу, незважаючи ні на що.