
Адміністрація президента і уряд послав главам обласних і районних адміністрацій розпорядження про обов'язкову присутність працівників бюджетної сфери на мітингу на підтримку влади. Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook розмістив помічник Віталія Кличка Дмитро Білоцерківець.
"Якщо говорити про конкретику вказівок, то до 11 грудня всі голови районних адміністрацій в Україні зобов'язані були провести наради і визначити список із 250 чоловік бюджетників, силовиків і працівників адміністрацій, яким слід узяти відпустку за свій рахунок із п'ятниці по понеділок. А це близько 150 000 чоловік", - написав Білоцерківець.