
Сім'ям загиблих захисників України - учасників антитерористичної операції буде виплачено по 1 млн грн.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Борис Філатов, повідомляє ZN.UA.
"Офіційно. Штаб національного захисту Дніпропетровської області спільно з МВС, МО та АТЦ засновує Фонд допомоги пораненим і сім'ям загиблих.