
"Сесія Київради традиційно проходить без міського голови Віталія Кличка. Знайшлися знову в очільника міста справи, які є "значно важливішими", ніж життєдіяльність столиці.
Не перестає дивувати мене і зміст питань, які формують порядок денний роботи депутатського зібрання", - пише на своїй
сторінці у Facebook екс-голова КМДА Володимир Бондаренко.
"Сьогодні у столиці відключено від гарячого водопостачання чи не кожен другий будинок, і питання в тому, чи стане ресурсів включити знову.