Сергій Рахманін: Той, хто торгує батьківщиною, може швидко опинитися на політичному кладовищі
У Києві припустимість того, що "Путін вторгнеться" за останні дні зросла до 80%. Обмірковуючи можливі наслідки гіпотетичного вторгнення, українські можновладці вважають такий розвиток подій меншим з лих. Мовляв, краще жахливий кінець, ніж жах без кінця. При цьому йдеться, зрозуміло, не про кінець української державності, а лише про кінець війни на Донбасі.
Нам невідомо, що саме думає з цього приводу Петро Олексійович. Але ряд людей, які входять до його найближчого оточення, вважає агресію Москви не найгіршою розв'язкою.