ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Кияни можуть стати жертвами переділу власності олігархів (+ВІДЕО)

   Громадянське суспільство
ВІЙНА НАВКОЛО КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА. ЧОМУ КИЇВ 1 СЕРПНЯ ВІДКЛЮЧАТЬ ВІД СВІТЛА І ТЕПЛА
У "Нафтогазі" не виключають, що об'є ктами "Київенерго" хочуть скористатися.
Київ опинився на порозі техногенної катастрофи: мільйони людей уже в серпні залишаться без тепла і світла. Ситуація настільки серйозна, що Глава "Нафтогазу" взяв Кличка "на слабо" і викликав на дебати щодо гарячої води киян, йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.
 

PostHeaderIcon 62% українців вважають, що країні потрібні нові політичні лідери

   Соціологія
Більшості українців потрібні нові лідери, - опитування
62% українців вважають, що країні потрібні нові політичні лідери.
Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 25 травня.
Найбільше висловлюють потребу в нових лідерах у західному регіоні (78%), найменше – на півдні (46%). В решті регіонів нових лідерів прагнуть близько 60%.
 

PostHeaderIcon Україну накриють грози

   Громадянське суспільство
Наступний тиждень в Україні буде з опадами
Дощі, що почалися в Західній Україні на вихідних, переростуть у грози.
У вівторок поширяться на центр та на північ.
Прогода роз'ясниться лише на один день - у середу, передає Укргідрометцентр.
 

PostHeaderIcon Російський журналіст розповів, де в тилу Путіна може "рвонути"

   Політика
"Ще більш небезпечно, ніж масові протести": Піонтковський розповів, де в тилу Путіна може "рвонути"
Розкол у російських елітах вже серйозно проглядається в зв'язку з останніми санкціями, які почалися 6 квітня.
Розкол в російських політичних елітах "серйозно проглядається" в РФ і є більшою небезпекою для правлячого режиму, ніж масові виступи.
 

PostHeaderIcon Путін замість людей спілкувався з дошками на черговій "прямій лінії" (+ВІДЕО)

   Політика
16-та пряма лінія Путіна стала пародією на пародію, - російський журналіст Ігор Яковенко
Практично всі відомі мені шановні люди вже написали, що не дивилися чергову пряму лінію з Путіним, а також, що дивитися таке можуть лише люди з ампутованим мозком та іншими анатомічними відхиленнями. Правда, при цьому деякі з них підозріло точно цитували питання і відповіді, а демонстрація ними знань про деякі візуальні деталі цього дійства перетворює підозри у впевненість, що, принаймні, деякі, якщо і не дивилися, то підглядали.
 

PostHeaderIcon В Україні масово зламують банківські карти: Що треба знати, щоб захиститися

   Громадянське суспільство
Абсолютно всі сайти з онлайн-оплати послуг - це зона ризику
На сьогоднішній день в Україні кожен третій клієнт банків стикається з шахрайськими операціями і, не зважаючи на особливу увагу до цієї проблеми з боку кіберполіції, для українців існує тільки один спосіб мінімізувати ризики і захистити свої гроші.
 

PostHeaderIcon Народ нарешті має усвідомити, що він і є влада, а на Печерських пагорбах - не влада, а органи влади

   Політика
Коли знаєш, що за Конституцією та Законом владою в Україні є народ, то фрази типу "ми обираємо владу", "влада вирішила" і т.п. - просто дратують
Не влада вони, вони "органи влади", тобто наші органи, і діяти не можуть від власного імені, а лише від нашого імені. А те що ми даємо нашим органам нами заправляти, то ми самі винуваті.
 

PostHeaderIcon 9 червня - Міжнародний день друзів

   Громадянське суспільство
У День друзів ми вітаємо всіх наших читачів!
Наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло би. Дружба - це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3599
mod_vvisit_counterВчора5047
mod_vvisit_counterЦього тижня22024
mod_vvisit_counterМинулого тижня31709
mod_vvisit_counterЦього місяця44611
mod_vvisit_counterМинулого місяця188515
mod_vvisit_counterЗа весь час27365085