У Раді зареєстровано законопроект, в якому територіальні громади підміняють ОСН-ами
Група депутатів, у якій дивним чином об'єдналися члени різних (в тому числі опозиційних) фракцій, стала ініціатором нового законопроекту "Про органи самоорганізації населення"
№ 2466 від 24.03.2015.
У ньому замість територіальних громад, які згідно з чинною Конституцією України є первинними суб'єктами місцевого самоврядування, хочуть створити ще "первинніші" - органи самоорганізації населення. Причому, ОСНи хочуть наділити правом господарювання з наданням їм статусу юридичної особи, відібравши це право у територіальних громад.