Відновлювальні роботи почн
уться одразу, як тільки це дозволятиме безпекова ситуація. Аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі, - поінформували в Укренерго.
Екстерні відключення було запроваджено в Києві та області, на Черкащині, Чернігівщині, Дніпровщині.
Зокрема, Росія атакувала теплоелектростанцію ДТЕК: постраждало обладнання ТЕС.