ІВО БОБУЛ РОЗПОВІВ, У КОГО ВІЗЬМЕ ГРОШІ НА ПЕРЕДВИБОРЧУ КАМПАНІЮ
Народний артист України Іво Бобул приголомшив фанів заявою. Співак заявив про свої президентські амбіції.
Так, виконавець має намір балотуватися на пост президента України наступного року. Про це він сказав у авторській програмі головного редактора видання "Гордон" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна".
"Звичайно, звичайно. Збираюся. Зараз збираю фінанси, першою чергою. А, ну народ підтримає, я це сто відсотків знаю. Навіть не сумніваюся у цьому", - сказав співак.

Бобул виглядав переконливо та навіть провів коротку агітацію за себе.

"Любі співвітчизники, я наважився на цей крок, тому що бачу, що країна, у якій ми живемо, трохи йде не туди, куди потрібно. Ми валимося у якусь безодню, треба зупинитися. Для того, щоб зупинитися, треба мати команду. Команда у мене практично готова, програма готова. Тільки-но розпочнуться вибори, коли можна буде вийти і проанонсувати політичну платформу, ми все це зробимо", - запевнив Бобул.

Стосовно того, хто входить до його команди, артист говорити не став, аби конкуренти їх "не перекупили". Співак перерахував, що ставши президентом, обов’язково візьметься за болонську систему, за якою оцінюють в українських школах. Також зверне увагу і на медицину.

Здивував виконавець не лише президентськими амбіціями а й тим, де збирається взяти гроші на передвиборчу кампанію.

"По-перше, я хочу поговорити з Трампом. Мені треба поїхати до Штатів, попросити у нього допомоги. Я думаю, він допоможе. Я вважаю, що погляди у нас співпадають", - рішуче сказав Іво Бобул.

Цікаво, що раніше конкурент Бобула Олег Винник заявив, що й сам був би не проти стати президентом України, проте є дещо, що заважає йому це зробити.

Інф.: tsn.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити