Українська військова розвідка знайшла інформацію, яка може свідчити, що іранські безпілотники виготовляли та постачали до росії після 24 лютого.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Василь, повідомляє пресслужба ГУР.

«Гвинт безпілотника Mohajer-6 був виготовлений лише у лютому цього року. Це тільки зроблено. А ще потрібен час, щоб його доставити до Російської Федерації. Тобто їх було доставлено цього року», – розповів він.

За його словами, іранський Mohajer зібраний із деталей, виготовлених у різних країнах.
Більшість комплектуючих із США. Також безпілотник має австрійський двигун та японську камеру.

«Жодних російських елементів ми тут не знайшли. На одному елементі є напис і на фарсі (сучасна перська мова має статус офіційної в Ірані, Афганістані, Таджикистані). Камера видимого діапазону – Японія. Лазерний далекомір – китайського виробництва. Авіаційна бомба іранського виробництва», – сказав представник ГУР.

Представники воєнної розвідки України знайшли інформацію, яка може свідчити, що іранські безпілотники до росії постачали після 24 лютого.

“Гвинт безпілотника “Mohajer-6” був виготовлений тільки в лютому цього року. Це тільки виготовлений. А ще був потрібен час, щоб його доставити до російської федерації. Тобто вони були доставлені в цьому році”, – розповів Суспільному представник ГУР МО України Василь.

Іранський Mohajer зібраний із деталей, вироблених в різних країнах. Більшість комплектуючих зі США, говорить Василь. Також безпілотник має австрійський двигун та японську камеру. “Жодних російських елементів ми тут не знайшли. На одному елементі є напис і на фарсі (сучасна перська мова, має статус офіційної в Ірані, Афганістані, Таджикистані). Камера видимого діапазону – Японія. Лазерний дальномір – китайського виробництва. Авіаційна бомба іранського виробництва”, – розповів представник ГУР МО України.

Інф.: https://www.slovoidilo.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити