Представник ОБСЄ Арлем Дезір закликав владу Болгарії якомога швидше встановити і покарати тих, хто вчинив цей злочин
Представник ОБСЄ з питань свободи засобів масової інформації Арлем Дезір заявив, що шокований звірячим убивством журналістки-розслідувача Вікторії Марінової в Болгарії, повідомляється на сайті ОБСЄ.

"Я шокований жахливим вбивством журналістки-розслідувача Вікторії Марінової в Болгарії. Я буду ретельно стежити за відкритим владою розслідуванням. Я закликаю владу до швидкого встановлення і притягнення до відповідальності тих, хто це скоїв, як і встановити, чи була ця атака пов'язана з її роботою", - заявив Дезір.

Також Дезір приніс свої співчуття родичам убитої.

"Я глибоко засмучений з цього жахливого вбивства і висловлюю співчуття родині у цей складний час", - додав представник ОБСЄ.

Читайте також: Болгарську журналістку Марінову вбили після зґвалтування – МВС
Як повідомлялося в Болгарії вбили журналістку-розслідувача Вікторію Марінову. Вона працювала над темою про махінації з коштами ЄС. Скандал навколо розкрадання коштів з фондів Євросоюзу в Болгарії отримав назву GPGate.

Поліція розглядає кілька версій, в тому числі, вбивство через професійну діяльність журналістки.

Вбивство Вікторії Марінової стало вже третім резонансним вбивством журналіста-розслідувача в Євросоюзі за останні час. У жовтні минулого року на Мальті була вбита журналістка Дафна Каруана Галісія, яка публікувала матеріали про причетність прем'єр-міністра країни до корупції, в тому числі, за матеріалами "Панамського досьє".

У лютому 2018 року в Словаччині були вбиті журналіст-розслідувач Ян Куцяк і його наречена. Куцяк вивчав корупційні зв'язки словацьких політиків з італійською мафією. Вбивство журналіста спровокувало масові акції протесту.

Інф.: dt.ua


Коментарі