Набув чинності указ Президента України від 30 травня 2011 р. №615/2011 «Про встановлення відзнаки Президента України – ювілейної медалі «20 років незалежності України».
Відповідно до цього документа вказана медаль встановлена для відзначення громадян з нагоди 20-ї річниці незалежності України за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та зміцнення міжнародного авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній і громадсько-політичній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння українському народу.

Висунення кандидатур до відзначення ювілейною медаллю здійснюється гласно трудовими колективами підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, органами місцевого самоврядування, творчими спілками, товариствами, об’єднаннями громадян. Клопотання про відзначення ювілейною медаллю разом з нагородним листом установленого зразка подаються відповідно до Ради міністрів АРК Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. У нагородному листі зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про відзначення її ювілейною медаллю.

Особі, нагородженій ювілейною медаллю, вручаються відзнака та посвідчення до ювілейної медалі встановленого зразка.

Джерело: http://www.sed-rada.gov.ua 
 

Коментарі