Анатолій ГРИЦЕНКО

«ВР закінчила свою роботу на «мажорній» ноті, прийнявши вночі Закон Януковича-Тігіпка про Пенсійну реформу.
Це - дуже сильний удар по десятках мільйонів громадян», - заявив під час прес-конференції в Сімферополі лідер партії« Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.
Він переконаний, насправді ніякої реформи в прийнятому законопроекті немає. Народний депутат вважає його прийняття нічим іншим, як кроком назустріч вимогам МВФ і бажанням забрати якомога більше коштів з Пенсійного фонду.

«Залишилися без відповіді ключові питання, які дійсно хвилюють пенсіонерів. По-перше, рівна для всіх пенсійна система без всяких спецпенсій для високих чиновників. Адже максимальна пенсія перевищує мінімальну зараз в 75 разів, і в прийнятому законі немає відповіді на питання, що буде з тими багатими пенсіонерами, які отримували високі пенсії, - розповів Гриценко. - По-друге, людей хвилює те, що пропрацювавши 10 років і 50 років, вони отримують однакову пенсію. Повинно бути по-іншому ».

Лідер «Громадянської позиції» зазначив, пенсія має залежати від трьох чинників: тривалість трудового стажу, розмір заробітної плати та 10% надбавка за особливі умови роботи.

«На жаль, у прийнятій Пенсійної реформі нічого цього нема. І та економія, яку декларує Тігіпко щорічно від драконівських заходів, насправді могла б бути досягнута іншим шляхом. Наприклад, можна заощадити на крадіжці, і я готовий показати, де саме це можна зробити», - підкреслив Гриценко.

Він також відзначив, якби Янукович обіцяв таку Пенсійну реформу під час передвиборної кампанії, і говорив, що змусить всіх людей працювати на 10 років більше для того, щоб отримувати ту ж саму пенсію, його б ніхто не підтримав.  

grytsenko.com.ua 
    
    


    ррр

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити