Правозахисниця Олена Терещенко: SOS! Черговий підпал у центрі Києва!
Київські варвари ніяк не можуть вгамуватися: о 14.00 підпалили унікальний будинок - "Свідок незалежності" - на Володимирській, 21, з балкону якого 100 років тому Грушевський проголошував IV-й Універсал.
І це все після того як ми зупинили трощення будинку в минулому році недобросовісним власником!
Детальніше про попередні спроби знищення та запланований на його місці проект забудови можна прочитати у моїх попередніх постах на ФБ.
Ось до чого призводить бездіяльність правоохоронних органів та органів влади всіх рівнів!

На щастя, сьогодні спрацювали абсолютно непрофесійно: великої пожежі влаштувати не вдалося, хтось завадив. Пожежники впоралися дуже оперативно, будівля практично не постраждала

За моєю інформацією цей будинок має того ж самого власника (зять Черновецького - Супруненко), що і колишній готель «Кане», до 2018 р. - центр політичних подій української держави - резиденція гетьмана Павла Скоропадського (Центральний гастроном), який останній раз горів улітку 2017 року. Зрозуміло, що згаданий негідник спеціалізується на підпалах об‘єктів культурної спадщини.

Замість цих двох історичних будинків, які мають величезне значення для української державності, він замовив два ідентичних проекти багатоповерхових монстрів з гігантськими шпилями та підземними паркінгами, до речі, затверджених Мінкультом. І не може дочекатися, щоб приступити до їх реалізації!

Тому подальші спроби трощення та підпалів цих двох унікальних «свідків української незалежності» незабаром повторяться!

Абсолютна зневага до нашої історії й культури та тотальна безкарність (прикриті державним прапором) породжують нові злочини...

Інф. із сторінки Олени Терещенко у Фейсбук

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити