Юлія Тимошенко - винна! Вищий спеціалізований суд з цивільних та кримінальних справ залишив чинним присуд опозиціонерці у так званій "газовій" справі та відмовив захисту екс-прем’єра в оскарженні вироку Печерського райсуду, - повідомляє 5-й канал.
Адвокати просили його скасувати, а справу закрити за відсутністю складу злочину. Нагадаємо, у жовтні минулого року Юлію Тимошенко ув'язнили на 7 років за перевищення повноважень під час підписання газових угод із Росією в 2009-му році.
Під стінами суду зібралося близько тисячі прихильників екс-прем'єра - ВІДЕО. Вони тримали прапори із державною та політичною символікою та скандували гасла на підтримку Тимошенко.

Прихильники Юлії Тимошенко: "Щоб їй дали волю вже, понімаєте? Ось на це я і очікую".

Прихильники Юлії Тимошенко: "Вони зачитали те, що їм спустили з Банківської. Їхня роль - тільки зачитувати те, що їм вказують, так що інакшого рішення не буде. У нас одні надії - на Європейський суд".

Прихильники Юлії Тимошенко: "Не Тимошенко потрібно судити, а треба судити Президента України - адже риба портиться з голови. І вона тут - ні при чому".   

Інф.: 5.ua 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити