20 листопада о 8.00 у столиці вдкрився один з найбільших у Європі торговельно-розважальних центрів “ОКЕАН ПЛАЗА”.
Всередині ТРЦ розташований найбільший акваріум в Україні, де перебуватимуть понад 1000 морських мешканців. Торгово-розважальний центр (ТРЦ) Ocean Plaza з торговою площею 72,2 тис. кв. м стане найбільшим у країні центрально-міським торгово-розважальним центром і увійде до десятки подібних центрів Європи.
З 20 листопада ТРЦ OceanPlaza і представлені в ньому магазини доступні для відвідування покупцями. Масштабне свято з різноманітною розважальною програмою, присвяченою відкриттю ТРЦ, відбудеться 7 грудня 2012 року.

ТРЦ Ocean Plaza, розташований за адресою вул. Горького, 176, має загальну площу 165 тис. кв. м. У ТРЦ будуть представлені понад 300 магазинів і кращий в світі дитячий розважальний центр.

«Ми очікуємо, що вже в перший рік Ocean Plaza відвідають більше 20 мільйонів чоловік, - коментує Тетяна Корсакова, керівник дирекції маркетингу ВАТ «ТПС Нерухомість». - Ocean Plaza - унікальний торговий центр, який має ряд характерних особливостей, включаючи зручне розташування в центрі міста на перетині транспортних магістралей, і привабливу концепцію дизайну простору».


ТРЦ Ocean Plaza має яскраву індивідуальність, яка проявляється в ексклюзивній архітектурі, приголомшливому художньому підсвічуванні фасаду, зовнішньому і внутрішньому оздобленні. Фасад будівлі оснащений дев'ятьма великими плазмовими екранами, на яких буде транслюватися як інформація про ТРЦ, так і діловий і розважальний контент. Величезні хвилі зі скла, що обрамляють будівлю, є медіафасадом, який буде щодня вітати відвідувачів.

На урочистому відкритті 7 грудня гостей чекає грандіозне шоу-програма на всіх поверхах ТРЦ: виступи відомих музичних колективів, драйвові танці, фешн-показ, аквашоу, безліч конкурсів і подарунків, розіграш цінних призів. Свій заряд радості отримають також найменші відвідувачі Ocean Plaza, для яких планується провести безліч майстер-класів і показати дитячу анімацію.


Інф.: з сайту ТРЦ "ОКЕАН ПЛАЗА", фото "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити