Сьогодні Віталій Сальніков розмістив у мережі відеозапис його прес-конференції від 11.10.2012. 
П
ро директора столичної ДЮСШ №7 В. Сальнікова у 2009-му дізналася вся країна. На нього було вчинено замах у під'їзді власного будинку через земельну ділянку школи площею 2 га на Трухановому острові.
Віталій САЛЬНІКОВ: Замовником мого вбивства є екс-голова Шевченківської РДА Віктор Пилипишин
Я, Віталій Сальніков на прес-конференції, яка відбулася 11 жовтня 2012 року,  повідомив, що 10 жовтня 2012 року Апеляційним судом міста Києва, в якому більше двох років розглядалася справа щодо мого звільнення з посади директора ДЮСШ №7, було відмовлено у задоволенні моїх позовних вимог. На прес-конференції я вчергове повідомив ЗМІ, що замовником мого вбивства у 2009 році, коли під двері моєї квартири заклали гранату Ф-1 є Віктор Пилипишин.

Коли Віктор Пилипишин поширює інформацію, про те, що мої звинувачення у вбивстві – це чорний піар перед виборами, - то хочу наголосити на тому, що ім’я замовника мого вбивства я назвав відразу після того, як чудом залишився живим після вибуху. Оскільки мені не дозволяли зустрітися з прокурором міста Києва Анатолієм Мельником, я розпочав йому писати листи з 2010 року. Коли зустріч все ж таки відбулася, я особисто повідомив Анатолія Мельника, що Віктор Пилипишин є замовником мого вбивства. Прокуратура надсилала мені чергові відписки на мої листи.

Наступного ж дня після прес-конференції 12 жовтня 2012 року на мій мобільний телефон зателефонував працівник шевченківської міліції і запитав: "Чи знаєте ви з якого приводу я вам телефоную і чи можу я з вами зустрітися?" Я відповів: "Надсилайте мені офіційно повістку, тоді й будемо розмовляти".

Віктор Пилипишин прагне будь-яким шляхом стати депутатом Верховної Ради, щоб здобути недоторканість і уникнути покарання. Пилипишин всіляко уникає зустрічі з людиною, яка звинувачує його у замовленні вбивства, натомість проводить
Інтернет-конференцію на тему: "Неэффективная власть. Кто виноват? Пути решения", яка відбудеться 15 жовтня 2012 року об 11:00.

11 жовтня 2012 року відбулося перше слухання кримінальної справи над громадянином Токуновим В.М., – людиною, яка підклала вибухівку під двері моєї квартири, і яка сидить у Лук’янівському СІЗО вже 3 роки.

Прошу представників ЗМІ влаштувати мені очну ставку з Віктором Пилипишиним, оскільки правоохоронні органи бездіють.  

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити