Релігійне зомбування або як заробити мільйони, будучи пастором секти!
Такі засоби досягнення мети підпадають під дію щонайменше трьох статей кримінального кодексу.
Та, традиційно, на подібні речі ніхто не зважає, поки не стається чогось надзвичайного. І поки діяльність секти "Відродження" залишається поза увагою правоохоронців, наставники цього "духовного центру" укріплюють свої позиції та облаштовують навчальні бази на коштовних київських землях.
Про це повідомлялось у програмі ЦРУ на каналі 24tv.ua: ВІДЕО

Головний ресурс сьогодення – уми людей. Саме вдалі маніпуляції зі свідомістю дозволяють отримати керованих і слухняних громадян. Найкраще із цією функцією справляються так звані пастори або ж духовні наставники. Складний період для країни – найкращий час для різноманітних релігійних проектів. Як не стати гвинтиком машини зомбування?

Головний актор театру "Відродження" та, за сумісництвом, рятівник людських душ і тіл – колишній в'язень. Колись він грабував людей потайки, сьогодні ж збирає з них гроші офіційно. У найбільших залах столиці.
Це Володимир Мунтян – ідейний наставник та мозок усієї надприбуткової організації. Саме він за кілька років перетворив духовний центр "Відродження" на найбагатшу секту України.

Такі засоби досягнення мети підпадають під дію щонайменше трьох статей кримінального кодексу. Та, традиційно, на подібні речі ніхто не зважає, поки не стається чогось надзвичайного. І поки діяльність "Відродження" залишається поза увагою правоохоронців, наставники "духовного центру" укріплюють свої позиції та облаштовують навчальні бази на коштовних київських землях.

Сподіватися на захист держави від подібних псевдо-церков не приходиться. Чиновники відхрестилися від них, посилаючись на свободу віросповідання.

Сьогодні будь-яка релігійна організація може без перешкод зареєструватися. А будь-яка людина – стати духовним лідером. І чим більше адептів матиме такий лідер, тим щільніше закриватимуть очі на його служіння. А там, дивишся, і бездіяльність плавно перетвориться на співробітництво. Кілька проповідей – і слухняні парафіяни перетворюються на ідеальний електорат.

Починаючи розслідування, агенти ЦРУ навіть на сподівалися на таку кількість цікавої інформації. Як не стати маленьким гвинтиком потужної і жорсткої машини зомбування – дивіться у розслідуванні. Витримає не всяка психіка.

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити