Роман “Самогубець за покликанням” Олега Чорногуза висунутий на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка
13 грудня у столичному Музеї літератури відбувся творчий вечір видатного українського письменника зі світовим ім’ям, неперевершеного майстра сатири й гумору, талановитого журналіста Олега Чорногуза.
Олег Федорович не зрадив своєму почуттю гумору навіть у "Веселому запрошенні" на цей вечір:
"Якщо ви хочете зігріти сміхом і теплом себе, шанувальниць та прихильниць високого таланту (182 сантиметри) на ім’я ОЛЕГ ЧОРНОГУЗ, побачити й почути класика (пока живий), генія (є спецдиплом...),  (пока живий

лауреата Нобелівської премії (є значок…), Золотого письменника…та автора популярних книжок "Веселі поради", "Діти колонії", "Рабів на бал не запрошують" (вийде у світ, якщо тільки знайдуться гроші у спонсорів) та майже безсмертних сатиричних романів: "Аристократ із Вапнярки", "Претенденти на папаху", "Вавилон на Гудзоні", "Я хочу до моря", "Дари пігмеїв", "Примхи долі", "Золотий скарабей", Ремезове болото", "Самогубець за покликаням", "Притулок для блазнів", то завітавши на його ТВОРЧИЙ ВЕЧІР, зможете наочно переконатися, що автор ще сам ходить, пише, жартує і сам інколи сміється.
Буде весело!!!
На вас чекає не тільки тверезе сп’яніння від сміху, а й чимала порція закуски від сатири та гумору…
На вечорах Олега Чорногуза милим і гарним дамам, яким уже за 50, дозволяється сидіти в перших рядах, не знімаючи з голови своїх наймодніших високих капелюшків.

ОРГКОМІТЕТ ПРИХИЛЬНИКІВ ТВОРЧОСТІ ЗГАДАНОГО АВТОРА З ПТАШИНИМ ПРІЗВИЩЕМ, КОТРЕ СХОЖЕ НА ПСЕВДОНІМ


І справді, на цьому вечері було весело!
До автора зверталися численні друзі, колеги, шанувальники з проникливими та щирими словами, спогадами, привітаннями, в тому числі – й віршованими і, часто – в гумористичному ключі. На вечорі було багато молоді, яка шанує Олега Чорногуза не лише як видатного класика, а й культового письменника сучасності.  
Теплі слова на адресу Олега Чорногуза прозвучали від Дмитра Павличка, Петра Осадчука, Івана Драча, Павла Мовчана, Михайла Сидоржевського, Юрія Пальчуковського та багатьох інших.
Були й пісенні вітання. Присутні насолодились чудовою новою піснею на слова Олега Чорногуза, яку він присвятив своїй дружині Лідії Степанівні (вона теж була присутня на вечорі). Син письменника Ярослав Чорногуз виконав маловідомий український романс.


На вечорі також був презентований новий роман-пересторога Олега Чорногуза "Самогубець за покликанням", який висунуто на здобуття Шевченківської премії.

На завершення вечора Олег Чорногуз подякував усім, поздоровив присутнього в залі письменника Петра Осадчука з його першим 75-річчям, поділився спогадами про свій життєвий і творчий шлях, про письменників-класиків, разом з якими йому довелось працювати, зокрема – про Андрія Малишка й Миколу Бажана.


Олег Чорногуз регулярно пише гострі публіцистичні статті для порталу "Воля народу". На творчому вечорі 13 грудня він був нагороджений ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ порталу "Воля народу" за найкращі публікації 2012 року.
Редакція порталу бажає Олегові Чорногузу нових творчих успіхів і здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка, на яку він давно заслуговує.
 

Інф. "Волі народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити