Після удару шаблею у солдата злетіла шапка, та добре, що не голова
Солдат почесної варти прокоментував вчинок Порошенка з його шапкою.
Солдат почесної варти, у якого впала шапка, розповів, що підняти її самотужки він не мав права.
Як відомо, під час офіційної церемонії зустрічі Президента України Петра Порошенка з президентом Австрії Олександром Ван дер Белленом трапився курйозний випадок. 
При салютуванні гостям у одного з військових почесної варти впала шапка. Петро Порошенко підійшов, підняв шапку із землі і одягнув її на голову солдату.
 
Стрілець почесної варти президентського полку імені Богдана Хмельницького 21-річний Микола родом із Кривого Рогу, пише УНІАН. Він підписав контракт терміном на 3 роки, а служить уже майже рік. За його словами, шапку він підняти не міг.
 
Ніяк ні. Виконання ритуалу, гімн – це все. Я не міг там рухатися. Вже як є, так є, що зробиш. Офіцер, який стояв поряд зі мною, при виконанні ритуалу збив її шаблею. Виходить, вона ззаду зачепилася і злетіла, – пояснив він.
 
Микола зізнався, що попросив вибачення за свою помилку. Для нього було великою несподіванкою, що президент підійшов і надів капелюха на вартового. Каже, за інцидент його не сварили ані стрільців, ані керівництво полку.
 
"Дуже приємно було. Він як нормальна людина до цього поставився – не просто пройшов, а допоміг. Тут як би дві сторони медалі: і переживаю, і соромно, і приємна подія", – додав військовий.
Інф.: 24tv.ua

 
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити