Відомий сатирик Михайло Задорнов помер на 70-му році життя, повідомила телеведуча Регіна Дубовицька
"Так, дійсно, Михайло Миколайович помер.
Більше нічого не можу сказати, інформація несподівана", - наводить її слова агентство міських новин "Москва".
Повідомлення про смерть письменника підтвердив RT народний артист СРСР, депутат Держдуми Йосип Кобзон.
"Він був абсолютно невиліковний, у нього були вражені обидві півкулі мозку. Вчора ввечері він помер. Дуже шкода. Він був чесним голосом, без усякої політики. Трагічно, що такі люди йдуть", - сказав він.
Джерело, близьке до сім'ї письменника, розповіло РІА Новини, що Задорнова, швидше за все, поховають у Латвії, поруч з батьком.
Президент Путін висловив співчуття його рідним і близьким.

У жовтні минулого року Задорнов повідомив у "ВКонтакте", що змушений скасувати частину концертів до Нового року через хворобу, не уточнивши подробиць.

Задорнов - письменник-сатирик, гуморист, актор. Найбільш відома тема його монологів - критика західного, в першу чергу американського способу життя і культури.
Народився в липні 1948 року в Юрмалі. У 1974-му закінчив Московський авіаційний інститут (МАІ), спеціальність - "інженер-механік". У тому ж році почав публікуватися. Якийсь час працював в інституті інженером. Також був художнім керівником студентського агіттеатру МАІ "Росія". Потім став завідувачем відділом сатири та гумору в журналі "Юність".

Дебютував на телеекрані в 1982 році, але справжня популярність до нього прийшла через два роки.
Він виступав у якості автора і ведучого таких телепередач, як "Аншлаг", "Смехопанорама", "Сатиричний прогноз", "Вокруг смеха".
Задорнов написав більше десяти книг, серед його робіт - ліричні і сатиричні оповідання, гуморески, нариси, подорожні нотатки і п'єси. Лауреат премій "Золоте теля", "Овація". Вів блог в Інтернеті.

Інф.: РИА Новости

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити