Мельниченко сидить у найбільшій в’язниці Неаполя 
Екс-майор Державної охорони України Микола Мельниченко перебуває в найбільшій в’язниці Неаполя (Італія) - Поджореале, у нього немає адвоката і права на відвідування й телефонні дзвінки.
Колишній майор Держохорони Микола Мельниченко сидить у найбільшій в'язниці Неаполя — Поджореале.
За словами поліцейських аеропорту, в якому Мельниченка затримали після прибуття з Вашингтона, екс-майора не просто затримано, а заарештовано.

Також повідомляється, що адвоката в Італії у нього поки немає, але вже призначено офіційного захисника з боку держави.

Між тим, зв'язок із самим майором відсутній. Додзвонитися до нього не можуть навіть його українські адвокати. У в'язниці Поджореале повідомили, що екс-майор не має дозволу на спілкування — це має вирішити суд.

Як повідомлялося, 23 вересня 2011 року слідчий СБУ виніс постанову про оголошення Мельниченка в розшук, з 14 жовтня він числиться міжнародному розшуку. Шевченківський районний суд Києва 18 жовтня 2011 року виніс постанову про арешт Мельниченка у зв'язку з ухиленням про слідства.

Пізніше СБУ припинила розслідування кримінальної справи щодо Мельниченка у зв'язку з тим, що не встановлено його місцезнаходження.

Ізраїльська поліція 30 листопада затримала, а пізніше звільнила Мельниченка, не знайшовши підстав для затримання. Він представився правоохоронцям як житель США.

Мельниченко був затриманий правоохоронними органами в Неаполі 4 серпня.    

Інф.: dt.uadt.ua 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити