З 7 по 9 вересня в місті Криниця (Польща) відбудеться щорічний економічний форум за участю президента Європарламенту Єжи Бузека, на який розповідати про корупцію поїде екс-майор держохорони Микола Мельниченко.
Про це він повідомили в ексклюзивному коментарі "Українські Національні Новини".
"Від України на форум поїдуть Анна Герман, Андрій Шевченко і ще багато осіб. Мене запросили офіційно, щоб я виступив там із доповіддю, яка стосуватиметься питань корупції. Я буду розповідати про це явище, у тому числі і на прикладі України. Я був свідком деяких процесів і в США. Буду розповідати, як Україна ставиться до свідка в США, а також про роль президентів Януковича, Кучми і Ющенка в боротьбі з корупцією в Україні ", - сказав Мельниченко.

Зазначимо, що тема нинішнього XXI економічного форуму, який організовує Інститут Східноєвропейських досліджень, - "Європейські дилеми: партнерство чи суперництво?".

Організатори очікують близько 2 тисяч учасників з Європи, Азії, США та країн Близького Сходу.

Нагадаємо: 2 вересня Микола Мельниченко заявив, що не має наміру вибачатися перед головою Верховної Ради Володимиром Литвином і заявив про те, що на нього і його оточення чиниться тиск.     
Інф. korrespondent.net

Див. також по темі ВІДЕО: Експертиза ГПУ встановила на плівках Мельниченка голоси Кучми, Литвина, Кравченка, Деркача . 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити