Шановні українці!
Портал ВОЛЯ НАРОДУ щиро вітає Вас з Днем Конституції!
Всі ми пишаємося тим, що першою в Європі Конституцією була прийнята в 1710-му році Конституція Гетьмана Запорозького війська Пилипа Орлика.
Ми пишаємось тим, що 29 квітня 1918 року була прийнята Конституція Української Народної Республіки, хоч уже через кілька годин після її схвалення Україну окупували іноземні війська.
Нарешті, 15 років тому, 28 червня 1996 року була прийнята Конституція України, яка вкотре, але назавжди відновила свою незалежність.
Звичайно, прикро усвідомлювати, що Основний Закон держави всі ці роки зневажався і нехтується теперішньою владою, яку не можна вважати легітимною.
Не діє фундаментальна стаття 5 Конституції про суверенітет (верховенство влади) народу. Влада намагається знівелювати державний статус української мови (ст. 10) , порушує статтю 11 Конституції, працюючи не на консолідацію, а на розкол нації. Нарешті, у 2011 році українці вважають головним винуватцем порушення прав і свобод в Україні…її гаранта – Президента Януковича!
Але будьмо оптимістами. Після найтемнішої ночі настає світлий ранок! Спільною волею і спільними зусиллями ми зробимо Україну процвітаючою.
Шануймо нашу Конституцію, шануймо Україну! Шануймося!
Слава Україні!
  

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити