Коли настане вирішальна мить, народ знову встане
Для цього не потрібно танків і автоматів. Досить одного мільйона на вулицях і режиму - кінець.

Про це у бліц-інтерв’ю для порталу Воля народу сказав відомий український політичний діяч, учасник національно-визвольного руху, народний депутат України І-го скликання, один із засновників Української Гельсінської спілки Олесь ШЕВЧЕНКО. Він у День Свободи 22-листопада тут, на Майдані – серед тих, хто пам’ятає народну революцію і нагадує про її уроки.
Олесь ШЕВЧЕНКО: “Це символічна подія, яка показала усьому українському народові і всьому світові, що українська нація – це високоінтелектуальна спільнота, яка ставить понад усе демократичні цінності. Це спільнота, яка вже ніколи не піддасться жодному окупантові.

І дарма сподівається режим Януковича (як колись режим Кучми), що досить демонстративно проявити свої “м’язи”, захопити у своє повне розпорядження всі силові структури, призначити на ці структури керівників іноземного походження, і вже українська нація буде тихою і слухняною. Ні! Такого ніколи не буде!

Не важливо, що сьогодні не так багато прийшло людей. Хоч президент Янукович видав указ про скасування Дня Свободи, але свято залишилося. Воно живе в наших душах, в нашій історії. І ті, хто сюди прийшов (і ті, хто не прийшов, але пам’ятає про цей день) носять це свято у собі. Це свято завжди буде з нами.

І коли буде потрібно, коли настане вирішальна мить, народ знову встане.
Для цього не потрібно танків і автоматів. Досить одного мільйона на вулицях і режиму - кінець. Оце головний урок, який ми винесли з Помаранчевої революції: будь-який режим упаде, якщо мільйон вийде на вулиці”.  


Інф. та фото "Волі народу" 

Коментарі